Sedmdesátky jsou zpátky!

Hot pants 

Vysoký pas se vrátil a je zase sexy. Nechceme po vás, abyste teď venku umrzla v krátkých šortkách, na kterých vynikne nejlíp, zkuste se však inspirovat právě sedmdesátkami. Hot pants se totiž nosily nejen mini, ale i dlouhé a dole rozšířené. Takhle je nosí třeba norská bloggerka Hanneli Mustaparta.

hotpants a9248

HOTPANTS Hanneli Mustaparta b6bc3

Semišový kabát

Počasí přitvrzuje a je nejvyšší čas pořídit si na tuhle sezonu nový kabát. Nebo třeba bundu s kožíškem, aby vám bylo dost teplo na všech říjnových akcích. ELLE hlasuje pro semiš.

suede coat 9579d

suede jacket 2a6d5

Kulaté brýle

Ty nemohly letos chybět ve výbavě na žádný letní festival. Oblíbila si je většina celebrit - ať už klasické, nebo s neonovými sklíčky. Víte proč? Jsou prostě supercool. Nasaďte si je i teď, aspoň vás neochromí předzimní slunce.

bryle 70s e8b63

kulate bryle2 de81d

Mokasíny

Původně indiánské boty slavily v sedmdesátkách svůj comeback. Takže podle pravidel módy se logicky vracejí i teď, se zbytkem sedmdesátek. Mokasíny nejsou vůbec jen letní záležitostí, na lednovém pánském fashion weeku v Milánu v nich chodili snad všichni. A už dávno to nejsou boty jen pro kluky.

saturdaynight c1de5

mokasiny na podpatku 168b7

Fringe

Boho styl je in už dlouho. Bílé třásně představil ve své kolekci na podzim a zimu 2015 třeba Tom Ford. Doporučujeme jako on vyměnit lehké materiály za kůži nebo už zmíněný semiš a dlouhé šaty doplnit krátkou bundou. A tyto kombinace můžete klidně nosit až do jara.

Klute 17065 8 dea74

TomFord trasne ea84e

EBC promo