Shrnuté kozačky 3x jinak

Širší kozačky nahrnuté pod koleny. Že se vám nějaké takové ukrývají v botníku už od roku 2000? Skvěle. Právě teď v nich totiž můžete dost zazářit. Stejně jako blogerka Evangelie Smyrniotaki, návrhářka Victoria Beckham nebo street style oblíbenkyně Giorgia Tordini, které moc dobře vědí, jaké trendy přináší nová sezona a že tyhle kozačky umí vypadat super sexy.

Pro odvážlivce je tu i verze alá Anna Dello Russo a její Saint Laurent kozačky s křišťálky Swarovski, hodné alespoň sta fotek s aplikací Kirakira+. Ale neodbíhejme. Tři outfity a tři způsoby, jak nosit tyhle trendy boty, které si rázem zamilujete. Nejen díky jejich versatilitě. Tudy prosím...


 GettyImages 855777882 1cbb3

S pouzdrovou sukní, jako Evangeline Smyrniotaki

Do práce a pak rovnou na drink. Pokud si k shrnutým kozačkám vezmete pouzdrovou sukni, nemusíte se bát, že vám bude zima, ani že na večerním koktejlu nebo večeři budete vypadat nepatřičně. Pokud se bojíte opticky zkráceného těla, zvolte kozačky i sukni ve stejném odstínu. 


 slouchy giorgia 24fc7

S úzkými džínami jako Giorgia Tordini

Skvělý "off-duty" look, díky kterému oživíte své slimky a zvládnete v něm velké odpolední nákupy nebo víkendový výlet. Přidejte k němu baret a kratší oversized kabát a je z vás rázem chic Pařížanka!


 slouchy victoria1 363fd

S dlouhými rozevlátými šaty, jako Victoria Beckham

Dlouhé šaty k vyšším kozačkám vypadají prostě skvěle. Pokud hledáte look na pondělní poradu a do kanceláře, ve kterém nezmrznete když budete přebíhat na odpolední schůzku, jděte do pletených šatů s rolákem, k nim přijdete výrazné náušnice a kašmírový kabát rovného střihu. Victoria by vám tento look určitě schválila!

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA