Street style: blogerka Daniela Pešová

Kde bereš inspiraci?
Všude kolem sebe. Třeba hudba, to je dobrý příklad. Když si večer před spaním pustím Beatles, den nato jdu v tričku s Lennonem a kožené bundě. Když Edith Piaf, tak v sukýnce s krajkou.

Proč bloguješ?
Blog Dania on the Street je pro mě jeden ze způsobů odreagování od všedního stresu. Možnost zapojení jiných mozkových sfér než při studiu. Jsem člověk, který miluje přírodní vědy a zároveň umění a estetično. Baví mě psát a baví mě bavit lidi. Baví mě fotit a dostávat zpětnou vazbu. Takže asi tak.

Co letos nesmí v tvém šatníku chybět?
To, co každý rok. Tedy věci, ve kterých se cítím dobře.

Řídíš se trendy?
Já se vzdávám a přiznávám se, že opravdu nijak zvlášť nesleduji, co je a není trendy. Každé ráno jednoduše kombinuji tak, abych se cítila pohodlně a bavilo mě to.

Co pro tebe móda znamená?
Umění.

Co je pro tebe charakteristické?
Dokážu každého přesvědčit, že The Beatles jsou nejlepší kapela všech dob. A když mě potkáte, tak budu mít v ruce knížku.

Oblíbený film?
Americká krása, pokud mám volit jeden. Poprvé jsem ho viděla ve svém prudkém pubescentním období a byla to pro mě pecka. Od té doby jsem si ho dala ještě tak stokrát a pořád ho miluju. Je o ničem a o všem.

Oblíbený parfém?
Daisy (Marc Jacobs) a Euphoria (CK).

Oblíbený obchod?
Jeden malý sekáč v mém rodném maloměstě. Je to jediný obchod, ze kterého jsem nikdy(!) neodešla s prázdnou.

Oblíbená barva oblečení?
Černá – nikdy nevyjde z módy.

Co máš na sobě?
Sukni do pasu a indiánskou kabelku po své milované babičce. Halenku ze sekáče, klobouk Reserved a boty z eBaye. Náramek jsem dostala darem.

EBC promo