Street style: blogerka Suzie

Kde bereš inspiraci?
Teď momentálně především z jiných blogů a módních portálů a taky časopisů, které docela pravidelně kupuju. Často ale potkám v ulicích někoho, kdo mě svým stylem zaujme a inspiruje.


Proč bloguješ?
Blog SuzieStyle mám proto, že mě tahle internetová komunikace naplňuje. Baví mě se čtenáři sdílet fotky, reportáže z akcí nebo typy a názory na módu i kosmetiku. Je skvělé, že člověk ke všemu dostává prakticky okamžitě odezvu, nutí mě to nad věcmi přemýšlet, a snad se i zlepšovat a posouvat dál.


Co letos nesmí ve tvém šatníku chybět?
Už asi třetí sezonu to jsou maxidélky, ať už sukně, nebo šaty. Taky výrazné barvy jako růžová, červená a žlutá; a saka, ale ta jsou u mě stálicí už pár let.

Řídíš se trendy?
Řídím, ale snažím se vybírat jen ty, které mi, doufám, sluší a cítím se v nich dobře. Je spousta střihů, barev a stylů, které bych si jednoduše neoblíkla, protože vím, že mi nesluší.

Co pro tebe móda znamená?
Pro mě je to především hra se stylem. Pořád se hledám. Baví mě experimentovat, zkoušet nové věci a překvapovat své okolí. Občas šlápnu vedle, a občas se cítím skvěle, ale o tom to je… nebrat se moc vážně

Co je pro tebe charakteristické?
Hodně lidí říká, že elegance, a asi to tak bude. Mám ráda šaty, sukně, podpatky, doplňky. Takový styl je mi nejbližší, takže i převažuje u mě v šatníku.

Oblíbený film?
Vážně se nemůžu rozhodnout…

Oblíbený parfém?
DKNY Woman.


Oblíbený obchod?
To sice neodpovídá na otázku, ale internet… to je naprosto neomezený zdroj možností, a když člověk hledá, najde naprosté poklady.

Co máš na sobě?
Bunda je Warehouse kupovaná na eBayi, pásek vintage, boty Zara, legíny Mango a šaty, psaníčko a náušnice jsou H&M.

EBC promo