Street style: Džíny v ulicích New Yorku

Obyčejné džíny? Ano! Při pohledu na newyorské ulice nejvíc cool věc na světě. V těchto dnech na nich hodně ujíždí Kendall Jenner, sestry Hadidovy a armáda dalších modelek. Umí základní kousek každého šatníku nastylovat tak, že okamžitě dostanete chuť se jít domů převléknout. Jejich trik? Perfektní střih a ty správné doplňky.

Černé páskové sandálky na podpatku jsou jasná volba, s nimi nemůžete šlápnout vedle. Nalakujte si nehty na nohou (právě teď nejvíc letí nude odstíny) a můžete vyrazit. Stále více se objevují bílé lodičky do špičky, Kendall Jenner tento trend propaguje ve velkém. Samozřejmě nechybí tenisky a conversky, bílé nebo pastelově růžové pro dny, kdy potřebujete běhat po městě a nechcete, aby vás boty brzdily. A pak tu máme kotníčkové kozačky. Proč čekat na podzim, když je můžeme nosit už teď. Kendall miluje bílé (zdá se, že bílá je její momentálně nejoblíbenější barvou), a stejně tak i Chase Carter. To Kelly Gale raději černé vzorované. 

V kabelkách mají modelky naprosto jasno, ať už máte radši malé nebo velké, do kterých se vejde i laptop, nosí se na jedno rameno. Křížem přes tělo je v letním New York out. 

Podívejte se do fotogalerie a načerpejte inspiraci na váš zítřejší outfit.

Street style: Džíny v ulicích New Yorku