REKLAMA
REKLAMA

Svěží & cool: Jarní look podle Gigi

Nenechte se zaskočit aprílovým počasím a buďte cool i když je chvíli déšť a chvíli sluníčko. Jak? Topmodelka a street stylová královna Gigi Hadid vás to naučí.

Tahle holka je tak trochu chameleon a v roztrhaných džínách vypadá stejně dobře jako v luxusně střiženém kostýmku. Chcete za každé okolnosti vypadat naprosto skvěle? Zkuste to jako Gigi. Mezisezónní oblékání navíc zvládá levou zadní. Odkoukali jsme její největší triky a přinášíme cool inspiraci podle jejích nejaktuálnějších outfitů z newyorských ulic.

1) Výrazné doplňky

Outfity Gigi nás baví hlavně proto, že je má doladěné od hlavy k patě. Tříčvrteční kalhoty pánského střihu s dlouhým cardiganem jako od dědečka zní hodně unyle, že ano? Ne, pokud si k nim vezme cool tenisky a sluneční brýle stejné barvy – ideálně ostře červené.


2) Sexy elegance

Sex-appeal téhle IT girl nechybí, to víme. Svůj status sexsymbolu si ale udržuje s taktem a vždy sofistikovaně. Jak i z jednoduché kombinace širokých kalhot a roláku vytěžit maximum? Zvolte k nim výrazné kozačky, které nikdo nečeká, a pokud to nestačí, vsaďte na dlouhý rozparek. 


3) Rock it!

Oversized džínová bunda shozená z jednoho ramena – právě teď není nic víc cool & trendy. Ledaže byste k tomu přidala ještě kočičí sluneční brýle a tričko s výrazným potiskem. V této kombinaci vás nezaskočí náhlá změna počasí ani jakýkoliv spontánní nápad vašich kamarádů. Můžete tak s klidem do města, na výlet i na party.

P.S. Zítra si na sebe hlavně nezapomeňte vzít něco nového. Znáte to, aby vás beránek...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA