REKLAMA
REKLAMA

TOP 5: Festivalové trendy podle Coachelly

Tento víkend proběhl druhý víkend hudebního festivalu Coachella, který každý rok kromě skvělého line-upu a koncertů sledujeme také kvůli cool street stylu a originálním lookům všech návštěvníků.

Pryč jsou prvoplánové květinové čelenky ve vlasech, minulý rok se nosil hlavně crazy make-up a úzké náhrdelníky kolem krku. A letos? Jak se oblékli návštěvníci nejstylovějšího festivalu na světě pro nás exkluzivně na Revolve party nafotila fotografka Natálka Benešová. Její Instagram můžete sledovat tady.

Co se nosilo nejvíc a jaké trendy letos na festivalu musíte rozhodně vyzkoušet? Podívejte se na výběr těch nejvýraznějších v naší galerii a inspirujte se. Festivalová sezona může začít!


 

 DSC7468 145e2

1) Naked is the new black

Kdo letos na koncertě v údolí Coachella nebyl polonahý, asi tam nebyl vůbec. Co nejsprůsvitnější materiály, co nejkratší šaty a kraťasy anebo rovnou body či bikini do pouště zvolily skoro všechny známé blogerky a trendsetterky, v čele s Chiarou Ferragni. Jak jinak a kdy jindy totiž ukázat svůj arzenál šperků a tetování?


 

 DSC7378 84f34

2) Double power: kabelky přes záda

Zatímco v ulicích se momentálně nosí hlavně mini batůžky a ledvinky, na festivalu se začal objevovat ještě jeden trend, který je stejně praktický, ale o něco výraznější. Dvě stejné kabelky překřížené přes záda. Proč ne?


 DSC7258 a51e0

3) Glitter, baby!

Třpytky, lesk a glitry. Ty se na Coachelle drží rok co rok, ale letos se objevovaly snad ještě ve větších dávkách – hlavně na těle. Třpytky nad obočím, lesk a bronz na tvářích a glitry i v dekoltu, na pažích i v dlaních. Jak na to? Stačí se podívat třeba na Instagram naší oblíbené blogerky Zanity.


 DSC7482 f628d

4) Extravagantní copánky

Účes, který stále drží – to si přece na festivalu přejeme všechny, ne? Proto jsou copánky jasná volba. Jen si do nich nezapomeňte zaplést také nějaké řetízky, stužku či je dozdobit glitry, aby byly dostatečně cool.


 

 DSC7308 9d9ff

5) Vykukující síťovina

Jednoduchý styling trik, který zahltil letos na podzim ulice všech metropolí během fashion weeků se dostal už i na festivaly. Síťované punčochy vykukující zpod džín do pasu i síťovaná trička pod košilí tu ještě nějakou chvíli budou.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA