V čem do práce, když je venku pořádná zima?

Objevit každé ráno ve skříni další super kombinaci do práce může být pořádný stres. A co teprve, když venku není zrovna ideální počasí. Když teploty klesají a stoupají jako na houpačce. Chvilku sněží, chvilku prší. Co si vzít na sebe a zároveň dodržet business dress code? Ve dnech, kdy byste nejradši zůstali doma v pyžamu, se držte pár pravidel podle street stylových hvězd a taky pařížských ulic. 

Nejvíc nás baví šatník Jeanne Damas, perfektní příklad toho, že Francouzky vědí vždy a všude, jak vypadat líp než všichni ostatní. I když bývá pařížská zima tradičně černá od hlavy k patě, Jeanne umí perfektně vrstvit materiály, pohrávat si s délkami sukní i kabátů a hlavně má v malíčku všechny doplňky, na které si jen vzpomenete.

Business šatník Caroline Issy je nekonečný zdroj inspirace, sledujte její Instagram a rychle se naučíte její triky. Např. ty, že kalhotové kostýmy nemusí být nudně šedé nebo černé, ale třeba růžové. Nebo že na délce kalhot a výšce podpatku strašně moc záleží a že pohodlných kabátů není nikdy dost.

Victoria Beckham a Olivia Palermo zase sází na úpletové šaty v midi a maxi délce. K nim už stačí jen výrazné kozačky. Když už je řeč o doplňcích, zaměřte se v chladném počasí právě na ně. Nemusíte totiž mít dvacet kabátů, stačí dva, tři a k nim ale výběr barevných bot, kabelek a taky šály, šátky a maxi náušnice. A místo košile sáhněte po roláku.

Když nemusíte dodržovat tradiční business dress code, vytáhněte ze skříně černé džíny a barevnou péřovku. K nim zase platí pravidlo o trendy botách. 

V čem do práce, když je venku pořádná zima?