V čem na přehlídky? Fashion uniforma podle ELLE

Dnes začíná čtyřdenní maraton módních přehlídek ve strahovských ateliérech. Těšit se můžeme nejen na nové kolekce Jakuba Polanky, dua LaFormela, Zuzany Kubíčkové, Denisy Nové a dalších, ale také na skvělou příležitost pochlubit se vlastním šatníkem. Co si na sebe obléct na přehlídky? Fashion dresscode samozřejmě.

Všichni hosté, včetně modelek a módních expertů, se jej snaží dodržovat. Co to v praxi znamená? Zkombinovat nekombinovatelné, dodržovat praktičnost i nejnovější trendy (ideálně rovnou na další sezonu), maximální důraz na detaily a hlavně mobil v ruce.

Dobrý příkladů na tu správnou fashion uniformu najdete nejen v ulicích New Yorku a Paříže, ale i u nás. V redakci rádi sledujeme modelky, které mají módu v malíčku: Zuzana Stráská, Kateřina Sokolová, Simona Krainová, Veronika Hejlíková (letos poprvé přijde se synem Vojtou) a Pavlína Němcová.

Dobře se obléknout do první řady umí také herečky - Ivana Chýlková, Jitka Schneiderová, Tereza Voříšková, Jenůfa Boková i femme fatale Kateřina Kaira Hrachovcová.

A pak tu máme bloggerky, módní redaktory, stylisty a módní návrháře. U nich je styl v podstatě povinný. Co si obleče šéfredaktorka ELLE Andrea Běhounková, bloggerka Ina Tina, návrhářka Liběna Rochová nebo kreativní duše MBPFW Lukáš Loskot? Na to se můžete spolu s námi těšit již za chvilku. První přehlídky začínají dnes v 19 hodin.

Chystáte se na přehlídky také? Mějte na mysli, že o víkendu se bude teploměr pohybovat okolo 6 až 8 stupni Celsia.

A teď ta slibovaná inspirace ...

EBC promo