I vy můžete zářit jako hvězdy na červeném koberci 

Ty totiž objevily THE GLOW, nejnovější produkt Oslo Skin Lab, který dokonale zapadá do denní rutiny péče o pleť zevnitř (zlepšení pokožky navenek pomocí produktů, které působí z nitra). V Elle beauty lounge byla tato novinka představena, pokřtěna a mnohokrát vyzkoušena. Protože ke krásným šatům a bezchybnému make-upu bezpochyby patří dokonale vypadající pleť. 

Oslo Skin Lab
Info ikona

THE GLOW funguje 24/7 

Doplněk stravy THE GLOW obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamin C. Studie prokázaly, že kyselina hyaluronová má pozitivní vliv na pokožku, a to z několika důvodů: 

  • chrání ji před vysušením 
  • zvyšuje hydrataci pokožky 
  • zvyšuje subjektivní vnímání jasu a pružnosti 
  • redukuje známky stárnutí, jako jsou vrásky a jemné linky. 
Oslo Skin Lab
Info ikona

THE GLOW představuje dokonalý doplněk k The Solution Beauty Collagen, u kterého bylo prokázáno, že redukuje vrásky a zvyšuje pružnost pokožky. Tabletky THE GLOW se zmíněnou kyselinou hyaluronovou tak skvěle doplňují účinek kolagenového prášku The Solution Beauty Collagen. Vaše pokožka bude hydratovanější, svěžejší, jasnější, zkrátka mladistvější. Pamatujte totiž, že jen krémy, séra a jiné přípravky pro zevní použití nestačí, péče o pleť zevnitř ovlivňuje váš vzhled navenek každý den, doslova 24 hodin denně.

V čem spočívá to tajemství?

Kyselina hyaluronová je molekula produkovaná ve vašem těle, která má jedinečnou schopnost zadržovat vlhkost ve vaší pokožce. Pomáhá tak udržovat objem a pružnost ve vrstvách vaší pleti, a navíc dodává povrchu extra lesk v důsledku zvýšené hydratace. Jak stárneme, a naše tělo je vystaveno dalším faktorům stárnutí, jakými jsou sluneční záření nebo nedostatek výživy, množství kyseliny hyaluronové v naší kůži se snižuje. Například 75letý člověk má v pokožce v průměru jen čtvrtinu kyseliny hyaluronové než 19letý. Pravidelným užíváním THE GLOW ovšem můžete snížit následky snižování hladiny kyseliny hyaluronové. Několik studií prokázalo, že takový příjem může redukovat vrásky i jemné linky právě zvýšením vlhkosti ve vaší pokožce. Přípravek navíc dodá kůži na celém těle více pružnosti, jemnosti a v neposlední řadě i lesk.

Oslo Skin Lab
Info ikona

Proč by měl být The Glow zahrnut do vaší rutiny péče o pleť? 

  • Obnovuje hydrataci a zabraňuje dehydrataci pleti. 
  • Hydratovaná a vyhlazená pleť poskytuje dokonalý základ pro trend "bez make-upu". 
  • Nejsou žádné známé vedlejší účinky – lze používat u všech typů pleti. 
  • Funguje perfektně s kolagenem The Solution. Společně mohou nabídnout ty nejlepší podmínky pro dosažení hladkého, rovnoměrného a zářivého povrchu pokožky na mnoho let dopředu. 
Měření