Uchopte krásu do svých rukou: Jak na dokonalou manikúru?

Dokonalé spa pro vaše ruce

Synonymem pro luxusní péči o nehty je právě značka OPI, která ohromuje pestrou škálou barev laků, navíc každou sezónu potěší novinkami. Příznačně v barvách podzimu se objevuje řada Fall Wonders plná zemitých odstínů. Zlatavě zářivá, olivově zelená, decentní šedá, elegantní fialová, tajemně modrá. Malý výčet barev, kterými můžete ozdobit své nehtíky. Nejde o nijak křiklavé variace, takže se nebojte vyměnit obligátní červený či černý nátěr, případně „Francii“ za novinky podzimu. Záleží na vás, jestli zvolíte jednoduché nalakování, nebo si pohrajete s různými motivy.

lak OPI
Info ikona

Aby vaše ruce byly dokonalé, dodejte jim výživu, která prozáří pokožku. Vždyť právě kůže na rukou prozrazuje věk, tak bychom o ni měly náležitě pečovat. Seznamte se proto s balíčky pro vaše domácí spa. Velmi oblíbené jsou rukavice OPI Pro Spa Advanced Softening Gloves napuštěné olejíčky nebo vitamíny, které dodají refresh pokožce rukou za pouhých 15 minut. Nezapomínejte však ani na nehty, dopřejte jim kromě laků i různé olejíčky, například ve formě komba OPI Celebration '21 Treatments Power Duo. V kabelce by vám zejména v sychravých dnech neměl chybět ochranný krém, který vmžiku uvolní napětí pokožky.

Péče o ruce.
Info ikona

Právě na ELLEphorii se u stánku OPI seznámíte s nejnovějšími trendy v péči o ruce. Manikérky vás provedou novinkami ve sféře odstínů, designů, vysvětlí vám přednosti jednotlivých řad laků a vyberou ten správný „touch-up“ přesně podle vašeho gusta. To ovšem není vše. Budou vás hýčkat v pravém spa, kdy si užijete i uvolňující masáž rukou.

laky na nehty
Info ikona

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

Měření