Jaká je vaše pleť? Podrobte ji analýze

Komplexní péče od A až do Z. Stačí se zastavit u stánku značky Helena Rubinstein, kde najdete nejen spoustu pokladů do kosmetické taštičky. Jejich výběr bude záviset na tom, co vám doporučí odborníci, kteří vám ošetří pokožku biometrickým analyzérem. Na jakém principu funguje?

12 let výzkumu, desítky tisíc profilů pleti

Technologie zaznamenávají velké posuny a to platí i ve sféře kosmetiky. Biometrický analyzér od Heleny Rubinstein byl vyvíjen 12 let. Myslela jste si dosud, že stačí určit, jestli máte pleť suchou, mastnou, smíšenou, normální, bonusy jsou specifikace jako aknózní pokožka nebo zralá? Asi budete překvapená, ale během 12 let výzkumu značky Helena Rubinstein se podařilo vyprofilovat 80 000 typů pokožky! Jde tak skutečně o velmi probádanou sféru. Vy jako klientka máte jistotu, že i s vaší pletí si díky této diagnostice budou experti vědět rady.

Ošetření biometrickým analyzérem

Je to jednoduché, a přitom podrobné. Stačí se posadit před kameru, která vám snímá obličej. Technologie si sama zazoomuje na detaily vaší pokožky, zanalyzuje tonus, vrásky, pupínky, jizvičky, pigmentaci, nerovnosti, pozná typ pleti. Na každou kategorii má spektrum hodnocení. Určí, do jaké míry je pokožka pevná. Jak moc vás trápí vrásky a bude počítat i s tím, s jakou frekvencí by vám mohly přibývat. Rovněž se zjistí, kde se vám tvoří nejčastěji. Pozlobí vás jen mimické linky nebo si budete muset dát pozor na hlubší vrásky a bude pro vás ideální začít s pěstěním co nejdříve? Takové analýze se podrobí více jak dvě desítky míst na pokožce. Po podrobné specifikaci a potřebách pleti přichází na řadu doporučená péče.

Helena Rubinstein
Info ikona

Kosmetika na míru

Systém samozřejmě umí aplikovat i výběr produktů Heleny Rubinstein pro vaši pokožku. Odborný personál vám pomůže vhodně vybrat nejlepší mix výrobků, aby se vám dobře užívaly a výborně se doplňovaly. Na ELLEphorii budete mít možnost vyzkoušet toto jedinečné ošetření, které je dopřáváno VIP klientům značky Helena Rubinstein. Taková podrobná analýza pleti je pro vás spásou, protože budete přesně vědět, jak se k pokožce chovat, jak kombinovat pomocníky v péči, na co si dávat pozor a na co se zaměřit ve složení a funkci jednotlivých kosmetických výrobků. A víte, co je také skvělé? Že vám biometrický analyzér ukáže, jak váš obličej prokoukne, když budete poctivě užívat doporučenou péči. Nebudete se tak moct dočkat těch ohromujících výsledků, což je další motivace.

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

Měření