Natucain: Revoluční zbraň proti vypadávání vlasů původem z přírody

 

40 % žen a až 80 % mužů starších 30 let trápí vypadávání vlasů. Jak k vypadávání vlasů vlastně dochází? Cyklus růstu vlasů se skládá ze 3 fází: anagenní, katagenní a telogenní. Během anagenní fáze rostou vlasy 3 až 5 let. V katagenní fázi se vlasový folikul zmenšuje a je oddělen od přívodu krve do pokožky hlavy. Výsledkem je přerušení dodávky živin do vlasů. Telogenní fáze je poslední fází růstu. V této fázi dochází k vypadávání vlasů. Vlasový folikul se může zregenerovat a cyklus růstů vlasů tak následně může začít od začátku. Pokud však pokožka hlavy nemá dostatek kvalitních živin, vlasy se pomalu ztenčují a dochází k jejich vypadávají. 

 

Natucain
Info ikona

 

Doktorka Stefanie Seyda však objevila řešení tohoto problému. Po skončení svých studií na Oxfordské univerzitě se specializovala na výzkum nových účinných látek a přípravků a podílela se také na vývoji globálně úspěšných inovací. Její nejnovější inovací je technologie MKMS24 obsažená v přípravku Natucain. Jedná se o přelomovou aktivní složku, která je vytvořená z ingrediencí 100% přírodního původu, jakými jsou například čočka, tymián a bambus. Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čímž redukuje vypadávání vlasů a podporuje jejich lepší růst. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů!  

Vlasové tonikum ve spreji Natucain se aplikuje během prvního měsíce 2x denně na místa postižená ztrátou vlasů. Přípravek má pouze lokální účinek v místě aplikace. Balení vydrží přibližně 3 měsíce. Doporučená prodejní cena je 2599 Kč. Dostupné na www.natucain.cz