Nechte se omámit jedinečnými vůněmi z nabídky SEPHORA

 

Kdo je Lukáš Kundrat?

Cesta SEPHORA Fragrance experta Lukáše Kundrata začala studiem oděvního designu, která ho nakonec zavedla až do světa vůní. Svou kariéru započal v roce 2018 jako Beauty konzultant a díky soutěži SEPHORA Fragrance Master navštívil kolébku parfémů francouzské město Grasse. Vůně se prolínají i do jeho koníčku, příležitostné vytváří ilustrace dle flakonu, které najdete na jeho instagramu @lukaskundrat. Lukáš vnímá vůně jako svébytný druh umění.

 

 

 

Při výběru vůně spolu sní, darujete také určitý obraz, který jste si o dané osobě udělali.

 

Výber vůně je jako oděv šitý na míru. I zde je zapotřebí zjistit míry, jakými jsou volnočasové zájmy a osobní styl obdarovaného, nejlépe jaký druh vůní preferuje a používá zda chyprové, květinové nebo orientální? Stejně tak je důležité roční období a příležitost obdarování. Každá indicie vám pomůže vybrat tu správnou vůni pro vaše nejbližší a rádi vám poradí i v SEPHORA společně se svými poradci.

J E D I N E Č N Á

Dámské vůně mohou být provokativní nebo také sentimentální aromantické, stejně jako jejich nositelky. Toaletní voda LOEWE SOLO ELLA je jednou z vuní pro ženy, které milují přírodu, nerady na sebe poutají příliš pozornosti a díky tomu si zachovávají jedinečnost. Jde o svěží spojení citrusu, půvabných květin a dřevitých tónů.

 

SEPHORA
Info ikona

 

A T R A K T I V N Í

Jak se stát atraktivnějším se špetkou drzosti během vteřiny?Sauvage Elixir z dílny Christian Dior pro něj je střetem nového dne a noci rudého měsíce. Kombinace svěžích, dřevitých a kořeněných tónu dodá každému muži na kuráži i sebevědomí!

 

SEPHORA
Info ikona

 

O D V Á Ž N Á

Niche vůně Exit The King od Etat Libre d‘Orange boří konvence mezi mužem a ženou a řídí se pouze čichem a emocemi. Špetka revoluce v jedné chyprové kapce, která se nese na čistotě mýdlového akordu, bílých květů a štiplavosti růžového pepře.

 

SEPHORA
Info ikona

 

Jak využít svou vůni v interiéru?

Během chladných dní jsme rádi obklopeni nejen teplem domova, ale i příjemnou vůní. Váš osobní parfém vám může dobře posloužit i jako difuzér v šatní skříni. Do skříně jednoduše položte kapesník nebo neopracovaný kousek dřeva namočený v parfému. Vůni v sobě dokáží uchovat i záclony, keramika bez glazury a polstrovaný nábytek, který postupně uvolňuje vonné esence do vašeho interiéru. Pár kapek lze dát do odpařovače na topení nebo pokropit ještě chladnou žárovku. Jakmile se zahřeje, začne se vůně uvolňovat. Zkuste to!