Beauty jízda plná krásy a stylu

ELLEphoria věří, že krása je mimo jiné projevem individuálního stylu a osobnosti. V paletě dekorativní kosmetiky se vám naskýtá spousta produktů a různé značky, které můžete kombinovat tak, abyste dosáhla perfektního looku. Je jen na vás, jakou podobu své tváři vtisknete každý den. Sama si rozhodnete, zda budete věrna jednomu stylu, který vyšperkujete k dokonalosti, nebo budete experimentovat s barvami, styly, novinkami na trhu. Svět kosmetiky je stejně barevný jako paleta očních stínů, vzorník laků na nehty či linie rtěnek.

Laky na nehty c

Vyjádřete sebe sama

Když se spojíte s ikonickými brandy jako L'Oréal Paris, Maybelline New York, NYX Cosmetics a essie, máte možnost vyjádřit sebe sama skrze nekonečné možnosti líčení a péče o nehty. Bez ohledu na to, zda preferujete subtilní eleganci, odvážné experimenty nebo klasický vzhled, tyto značky nabízejí sortiment produktů, které vám umožní vyjádřit svou kreativitu a originalitu. Ať se držíte jednoho stylu, nebo milujete být každý den jiná.

L'Oréal Paris

Inovace, která podtrhne vaše kouzlo osobnosti

Značky L'Oréal Paris, Maybelline New York, NYX Proffesional Make-up a essie jsou synonymem pro inovaci, kvalitu a aktuální beauty trendy, s nimiž zdůrazníte své krásné „já“. A ELLEphoria vám nabízí jedinečnou možnost být mezi prvními, kdo se seznámí s novinkami těchto brandů. Od revolučních produktů pro dokonalou pleť až po širokou paletu barev a odstínů pro oči, rty a nehty – vše bude k dispozici na jednom místě. Budete tak krok před ostatními, co se týče toho nejnovějšího ve světě krásy.

Maybelline New York

Neopakovatelné poradenství od odborníků

ELLEphoria není jen obyčejným eventem – je to komunita nadšenců do krásy, kde se můžete setkat s odborníky a získat rady od profesionálů. Nezáleží na vašich zkušenostech v líčení nebo péči o nehty, můžete se inspirovat a naučit se novým technikám, abyste dosáhli maximálního potenciálu vaší krásy. Poradíte se, zjistíte, v čem děláte případné chybky a povýšíte svůj beauty um na vyšší level.

NYX Proffesional Make-up

Tak jako toužíme získat do rukou ten správný um vyfoukat si vlasy, jako to dělají kadeřníci, stejně tak toužíme vykouzlit perfektní make-up, jako to umí vizážisté. Na ELLEphorii se to naučíte, proto přijďte na tento festival krásy a dejte svému půvabu šanci zazářit ve spojení s těmi nejlepšími značkami v beauty průmyslu!

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření