Pohled, který maže historii

 

Svět Clarins vznikl v roce 1954, kdy Jacques Courtin-Clarins založil společnost se dvěma zásadami: naslouchat potřebám žen, vytvářet pro ně krásná řešení a mít lásku k přírodě. Protože příroda inspiruje výzkum, vyvolává inovace a poskytuje rostlinné extrakty, které posilují kvalitu a účinnost receptur. Těmito zásadami se značka řídí i dnes a předává je z generace na generaci. Vy jste se o nich mohli dozvědět více i na naší akci ELLEphoria, kde Clarins představil svou jedinečnou vizi do budoucna i bestsellery, mezi kterými nemohlo chybět ani Double Serum Eye.   

 

'Kvalita Clarins' je spojena s kvalitou použitých surovin. Dohledatelnost je klíčovou složkou pro zajištění zdrojů nejvyšší kvality při respektování rostlin, půdy i lidí.

 

Tato ucelená protistárnoucí péče o pleť nyní přichází ve variantě pro citlivou oblast očních kontur. Double Serum Eye v sobě koncentruje veškeré odborné znalosti z Double Serum a nabízí okamžitě viditelné výsledky. Posiluje pět životně důležitých funkcí pleti a působí proti všem známkám stárnutí! Aby ne, když složení tohoto produktu tvoří 13 rostlinných výtažků, díky čemuž je produkt z 96 % přírodní.

Společnost Clarins se také zavázala, že do roku 2025 bude 100 % jejích zdrojů udržitelných, 80 % surovin udržitelných a 100 % balení recyklovatelných. Nesmíme zapomínat ani na 30 % snížení uhlíkové stopy.  

 

Clarins
Info ikona

 

To vše a mnohem více, jste se o Clarins mohli dozvědět i na ELLEphorii, kde se stánek značky stal doslova epicentrem krásy. Mohli jste si zde vyzkoušet jedinečné produkty, které školené profesionálky rády popsaly a nabídli beauty pomoc i s konkrétnějšími problémy. Jak správně používat séra a krémy, pak dokonce na pódiu celé ELLEphorie sdělila Alena Čtvrtníková a ukázala správné rituály péče o pleť od rána do večera... Řekněme, že jsme si do té doby byly jisté, že to děláme správně, avšak je vidět, že vždy je co zlepšovat.  

 

Clarins
Info ikona