Smyslná a návyková. Poznejte novou Chloé Nomade

Ve světe vonných smyslů

Nová dámská vůně Chloé je ryzí koncentrací moderní ženskosti. Je svobodomyslná, sebevědomá a přitom tak podmanivá. Už na první dojem přenese vaši představivost daleko za oceán, do zemí vzdálených a stále tak trochu tajemných. Esence bergamotu exploduje – osvěžující jako vánek na dunách – zatímco výtažek z egyptského jasmínu poskytuje smyslné, velkorysé vrchní tóny. Nadčasová elegance květin se snoubí s jemností datlového akordu, zatímco vanilka a santalové dřevo tvoří hřejivý, návykový základ.

Gurmánská vůně vznikla pod taktovkou známé parfumérky Caroline Dumur s cílem spojit luxus a udržitelnost. Neobsahuje žádná umělá barviva, je čistě veganská a nakombinová ze 100% přírodní esence, přírodního alkoholu a vody. Nic víc v ní nenajdete.

 

Chloé
Info ikona

 

Budoucnost na obzoru

Nepřehlédnutelný je také flakon vůně, jehož design byl inspirován kolekcí kabelek Chloé Drew. Je vyveden v jemných odstínech inspirovaných přírodou: okrových tónech, které evokují písek, přírodní minerály a zapadající slunce. Uzel z kožených proužků uvázaný kolem hrdla flakonu představuje pouta, která vznikají při cestování a neustálých setkáních. Tento symbolický motiv je také vyrytý do skla flakonu.

Nový design je navržen tak, aby pomáhal snižovat dopad na životní prostředí, a obsahuje čistě recyklované materiály. Kromě toho má karton certifikát FSC, což znamená, že dřevo pochází z postupů, které zaručují trvale udržitelné hospodaření v lesích.

 

Novou vůní Chloé Nomade Eau De Parfum Naturelle můžete zakoupit za 2531 Kč/ 50 ml či 3065 Kč/ 75 ml.