Nemají vaše vlasy šťávu? Nakrmte je vitaminy

Ani sebelepší styling nebude fungovat, když budou vlasy bez lesku, síly, života. Je tak zapotřebí  vyživovat kštici nejen zvenčí, ale i zevnitř. Mnoho z nás dělá navíc tu chybu, že vláskům koupí celý arzenál vlasové kosmetiky, kterou hřívu spíš zatíží. Myslete na to, že jak pečujete o hřívu zvenčí, měla byste ji hýčkat i zevnitř. Pomohou vám potravinové doplňky. Obsahovat by měly především biotin a zinek, složky vyživující kořínky. Dále se zpevní celková struktura a vlas bude v lepší formě kondici. Kštice bude díky takové péči odolávat vnějším i vnitřním vlivům, a to zejména v období, kdy hrozí vypadávání vlasů (na jaře i na podzim, v období hormonálních změn apod.). Jakou vitaminovou výbavičku si tedy pořídit?

Vitaminy na vlasy

Naboostovaná hříva

O značce Bloom Hair jste nejspíš už slyšela, nedá na ni dopustit řada celebrit. V řadě těchto vitaminů naleznete tabletky i sladké bonbonky. Brand má své kořeny na Slovensku, založili jej dva mladí nadšenci, kteří v roce 2017 uvedli na trh první kapsle pro podporu zdravých vlasů. Produkt se setkal s velkým ohlasem, patří mezi favority nejen na Slovensku a v Česku, expandoval i do dalších 7 zemí v Evropě a USA a pomohli již více jak 80 000 ženám s problematickými vlasy. Jak sami v Bloom Hair říkají, s jejich doplňky už nebudete vědět, co je „bad hair day“.

Společnost navíc posunuje svoji podporu ženskosti ještě dále. Spojila se organizací Amazonky, která pomáhá ženám bojujícím s rakovinou prsu. Spojitost zde není náhodná, vždyť jedním z nejtěžších momentů léčby onkologické nemoci je právě ztráta vlasů. Právě je Bloom Hair pravidelně zásobuje vitaminy, aby dámy měly co nejdříve opět krásnou hřívu. Stejně tak značka spolupracuje s neziskovou organizací Woman Up, v rámci které každý měsíc spolupořádá bootcampy, zaměřené na rozvoj sebevědomí žen. Firma jde zdárně příkladem, protože se sama rozvíjí. Adam Cvik s manželkou Zuzkou vedou společnost, která se z původního týmu dvou lidí rozrostla desetinásobně a to nepočítáme další spolupracovníky z oblasti marketingu, vývoje produktů atd.

Balení Bloom Hair

Bloom Hair na ELLEpohorii

Jestli jste neměla stále tu čest seznámit se s legendárními gumídky, roztomilými bonbonky ve tvaru jednorožce, kteří získávají prestižní beauty ocenění, na ELLEphorii to napravíte. U stánku Bloom Hair vitaminy nejen ochutnáte, navíc budete mít jedinečnou šanci zakoupit je se slevou 20 %. Také na vás čeká soutěž o 3měsíční balení vitaminů a doplňků Bloom Hair, těšit se můžete i na skvělé dárečky.   

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření