Vyjádřete svoji osobnost módou, nebojte se kombinovat a vrstvit

Najít svůj styl, vybrat si exkluzivní kousky z nejnovějších kolekcí. Takový zážitek na ELLEphorii pro vás chystá MODIVO. Multibrandová módní platforma, jež působí v šestnácti evropských zemích a nabízí oblečení, boty i doplňky od více než 900 značek. Ty jsou navíc průřezem všech segmentů, od prémiových, přes casualové, sportovní, street stylové až po šetrné k životnímu prostředí. Vybírat budete moci mezi značkami dostupnými na MODIVO, tedy Guess, Karl Lagerfeld, DKNY, IRO, Levi's, ROTATE, Max Mara, TwinSet, Furla a TommyHilfiger a mnoho dalších. Pestrost výběru značek i stylů. To je multibrand, který tak vytváří prostor pro kreativní vyjádření sebe prostřednictvím módy. Prémiovost totiž není jen záležitostí značek, ale jde především o zážitek z nakupování. A MODIVO pro vás bude zastávkou módní inspirace a sebevyjádření. Každý den vám navíc bude k dispozici módní stylistka, která přímo na místě nabídne osobní poradenství. Užijete si skvělý holčičí den se vším všudy.

Podzim a zima v hávu osobitosti

MODIVO v současné kampani pro podzim a zimu 2022/2023 zpestřuje šatník barvami. Mnoha. Právě ty jsou metaforou interakce mezi lidmi. Všili jste si, jak na vás působí outfity druhých? I skrze ně totiž komunikujeme mezi sebou. Jistě vám rozzáří den, když na ulici potkáte v té šedi někoho, kdo rozzáří prostor krásnou fuchsiovou barvou nebo nádherným kobaltem. MODIVO se v kampani ptá, jak ovlivňujeme jeden druhého a prostředí, ve kterém se pohybujeme. Uvádí další epizodu příběhu o důležitosti lidí a bytí spolu. Seznamuje je s hodnotami značky, které jsou založeny na sebevyjádření prostřednictvím módy, technologií usnadňujících každodenní život i odpovědného jednání respektujícího životní prostředí. Vzorce těchto hodnot, které si lidé předávají, obohacují svět a stávají se jejich otiskem, který na světě zanechají. Návrhy MODIVO pro podzim a zimu zahrnují zcela monochromatický vzhled, ve kterém převládají tóny béžové, krémové a sytě červené, které nás mají zahalit a dodat teplo. Péřové bundy, svetry a stylové doplňky můžete krásně vrstvit, vytvářet elegantní či ležérní outfity.

Power dressing
Info ikona

Dejte najevo, kdo jste, díky power dressingu

Co power dressing znamená? Jde o vyjádření sebe sama skrze módu. Express yourself koncept, kdy podtrhnete své přednosti, a tím nemyslíme jen ty fyzické. Samozřejmě i ty jsou podstatné, proč nezdůraznit plné poprsí či útlý pas? Koncept power dressingu vznikl v polovině 70. let, kdy ženy začaly zastávat pracovní posty jako muži. A svým oděvem upevňovaly své postavení. Do tohoto prostředí nepatřily vyzývavé modely, které by dráždily muže. Do šatníku úspěšných žen začaly prostupovat maskulinní prvky, stále byl ale kladen důraz na ženskost. Kalhoty střižené na dámskou postavu, efektní trenčkoty. Zkrátka business styl s notnou dávkou feminity. Tak jako ženy prostoupily do vlivných pozic, vnesl se do módy i nový, neotřelý duch. A právě jeho směr vám ukáže MODIVO, které mimochodem loni otevřelo první phygital store v Praze v OC Nový Smíchov a brzy se objeví i ve Westfield Chodov či v Liberci.

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

Ellephoria
Info ikona
Měření