Boutique Sisley: oáza krásy a relaxace

Když otevřete dveře do Boutique Sisley, vstoupíte do ráje. Doslova a do písmene! Budete totiž na místě, kde se exceletní produkty setkávají s jedinečnými odbornými znalostmi a mísí se s bohatou uměleckou estetikou, který odráží ducha francouzské značky Sisley. Pražský institut byl stejně jako Maison Sisley v Paříži navržen tak, aby vystihoval uměleckou a kulturní inspiraci rodiny d’Ornano, která sama přispěla osobními předměty k doplnění interiéru o rozloze 130 m2. 

Prvotním kontaktem návštěvníka s butikem jsou bronzové dveření kliky vytvořené polským sochařem Bronislawem Krzysztofem, který se společností Sisley spolupracuje přibližně 25 let. Stěny v barvě modré římské omítky, kterou vybraly Isabelle a Christine d’ Ornano, doplňují původní antracitově šedé leštěné betonové podlahy, leštěný bronz a nábytek Corian White vytvořený architektonickým ateliérem Maison. Zóny jsou pak určitě pro tři různé řady Sisley: péče o pleť, tělo a novou značku Hair Rituel by Sisley. 

Schodištěm vedoucím dolů do prostoru s ošetřením, kde se otevírá tichý prostor zdobený jedinečnými kusy, které si Isabelle d’Ornano osobně vybrala, aby dala salonu jedinečného ducha naplněného její kreativitou a odvážností, odpovídající Sisleyho obrazu. A stejně jako Maison Sisley v Paříži, Isabelle navrhla pražský salon tak, aby se návštěvníci cítili jako doma. 

Mít krásnou pleť je stav mysli, pomáhá zvednout náladu a zlepšuje hluboký smysl ze sebe samé.

Kosmetický salon nabízí dvě ošetřující místnosti, kde si klient může nechat dopřát péči o obličej i ošetření těla. K dispozici je ošetření pro každý věk a typ pleti, vše věnované wellness a kráse. Každé ošetření pak řeší specifickou potřebu: hydrataci, výživu, rituál proti stárnutí pleti, regeneraci, vitalitu, relaxaci, zklidnění, hubnutí… Pro muže i ženy, rituály kombinují wellness s výsledky. Vzhledem k tomu, že Boutique Sisley předvádí to nejlepší ze značky, Sisley vytvořilo „Exkluzivní péči pouze pro Boutique Sisley”. Tato dvě jedinečná ošetření Supreme Sisleya a City-Dwellers - řeší potřeby městských klientů: únava, znečištění a těžké a unavené nohy. 

EBC promo