V létě o svoji pleť pečujte jinak

 

Předběhněte čas

Toužíte po krásné pokožce se zlatavým nádechem ale slunce pořád ne a ne pořádně zabrat? Tak to máme asi všechny. Současné samoopalovací péče už dávno nedělá skvrny a pokožku spíše sjednotí do jednoho tónu. Pomocí Sunright Insta Glow můžete dát své pokožce bronzový nádech ještě dříve, než začne pořádné léto! Tento samoopalovací gel spolehlivě pomáhá k luxusnímu bronzovému opálení, zatímco ji celou hydratuje – a to vše bez nadměrného slunění, které může vést k předčasným známkám stárnutí pokožky. Gel rychle zasychá, takže se svým zářivým nádechem pokožky můžete pochlubit hned.

 

Ideální krém? 

Mezi naši oblíbenou kosmetickou péči na (nejen) celé léto patří Sunright 35 od Nu Skin. Obsahuje astaxantin (haematococcus pluvialis), který pomáhá pleť ochraňovat před vnějšími vlivy. Tento blahodárný antioxidant pomáhá pokožku chránit před silnými účinky UV záření svědomitě každý den. Najdete v něm také výtažek z mochyně hranaté (Physalis angulata), jenž se postará o zklidnění a regeneraci. Aloe vera, bisabolol a panthenol pleť ještě více zvláčňují a zjemňují. Pokud vaše pokožka vyžaduje silnější faktor, potom vyzkoušejte Sunright 50. 

 

plet
Info ikona

 

Nezapomeňte na rty 

Víte, že během léta si rty zaslouží výjimečnou péči? Není to nic složitého, jen hledejte složky, které zaručují ochrnau před sluníčkem i vysoce hydratační účinky. Sáhněte po specializovaném balzámu, který poskytuje SPF alespoň 15, jako například Nu Skin Sunright Lip Balm. Rty chrání před popraskáním tím, že je hydratuje a dopomáhá k tomu, aby byly současně hebké. Velmi rychle se vstřebá do dalších vrstev kůže a na jejím povrchu zanechá jemný ale účinný ochranný film. 

 

pleť
Info ikona