Hodinky (nejen) pro minimalisty

Krása v jednoduchosti. Příběh značky Cluse začal touhou a vášní několika lidí vytvořit něco výjimečného. A povedlo se. Jejich výrobky jsou krásné, čisté, jednoduché a funkční. V Cluse se nesnaží zaujmout barevností, výraznými prvky nebo křiklavými detaily. Zaměřují se na materiál, kvalitu a styl. Jejich síla je v precizním zpracování, promyšlenosti každého milimetru a v dokonale propracovaných prvcích, které jsou na hodinkách důležité – každý model má kvalitní elegantní ciferník s japonským strojkem Quartz, který je vždy vkusně a citlivě doplněn koženým či kovovým páskem.

18104 hodinky cluse minuit rose gold white pink 644cd

Mezi modely tohoto amsterdamského brandu naleznete klasické kombinace stříbrného či zlatého ciferníku s jemným koženým řemínkem, celokovové masivnější modely i netradiční kombinace černého ciferníku s pastelovými pásky. Sháníte-li něco extravagantnějšího, nepropadejte panice. Designéři z Cluse vytvořili jedinečnou kolekci Marble, jejíž základ tvoří ciferník z pravého mramoru. Krása!

Pokud toužíte po módním doplňku, který skvěle doladí váš outfit, minimalistické hodinky Cluse si zamilujete. Ozdobte své zápěstí kouskem, který je na první pohled krásný, na druhý pohled dokonale zpracovaný a na třetí navíc extrémně nadčasový!

Všechny modely hodinek Cluse nejdete v nabídce internetového obchodu s designovými hodinkami 24TIME.CZ

EBC promo