Každá žena je výjimečná a zaslouží si to nejlepší.

Umění obdarovat

Poděkujte jim gestem, které pohladí po duši, rozzáří oči, zvýrazní krásu. Mezinárodní den žen už dávno není stejným svátkem, jako před lety. Dnes je to svátek oslavující ženskou energii, která zkrátka hýbe světem. Pojměte tento významný den jako příležitost ukázat, jak moc vám na důležitých ženách ve vašem životě záleží. Dokažte jí, jak dobře ji znáte, jak moc pro vás znamená a věnujte jí dárek, který bude mít celý život jako připomínku vašeho vzácného pouta. Spojte umění a radost dávat a dostávat. Vyberte na letošní Mezinárodní den žen speciální dárek ze zlata.

Info ikona

Ženy sobě

Oslavte všechny stránky ženskosti – sílu, obětavost, něhu a bezpodmínečnou lásku, která se ukrývá v každé z nás. Vzpomeňte si na všechny důležité ženy ve vašem životě. Maminka, babička, sestra, kamarádka, dcera – kdo z nich je tu pro vás v každé situaci? Zaslouží si vědět, že si ji ceníte a vážíte. Připravte jí překvapení v podobě dárku, který neuvadne jako květina nebo nezmizí za pár minut jako bonboniéra, ale ať váš vzkaz nosí každý den, klidně celý život.

Info ikona

Osvědčená jistota

Zlaté dárky s dotekem diamantu, který ji rozzáří a vydrží celý život najdete už od 3500,-Kč v širokém sortimentu české klenotnické značky ALOve. Už v jejím názvu je vidět láska a šperk ALOve bude skvělým symbolickým poselstvím. 

Vybírat můžete v buticích, jejichž adresy najdete na webových stránkách e-shopu www.alove.cz

Speciálním dárkem pak zcela jistě budou personalizované šperky, které v nabídce najdete s možností gravírování.

Pro každou osobnost a příležitost

Ať miluje nadčasovou eleganci, sportovní styl, romantický nebo rebelský, šperky výrazné či decentní, v nabídce českých klenotnických společností ALO diamonds a ALOve najdete ten pravý dárek v jejím stylu a podle vašeho rozpočtu.

Pak se vydejte do rodinného klenotnictví HALADA, multibrandu světových značek, kde od perel Mikimoto, přes barevné drahokamy značek Pomellato nebo Capolavoro, až po originální pružné nebo variabilní šperky Fope, Niessing, Jörg Heinz či Serafino Consoli, pořídíte hodnotný šperk v klasickém i fashion stylu.

Info ikona
Měření