Třpytu a lesku není o Vánocích nikdy dost!

Nejkrásnější období v roce

Vánoce jsou časem, kdy se svět zahalí do magické atmosféry, záře světel a třpytu dekorací. Mezi všechny tyto elementy nádherně zapadají šperky - jako symboly krásy, lásky a tradičních hodnot. Často je vnímáme jako dary s hlubokým významem. A protože advent je ideálním časem pro projevování lásky, vděčnosti a blízkosti, šperky představují jeden z nejkrásnějších způsobů, jak tyto emoce vyjádřit. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na vánoční party a večírky, kdy vás čeká výběr co nejlepšího party outfitu – právě něco třpytivého představuje tu poslední a důležitou tečku k dokonalému looku.

Několik kolekcí v unikátním stylu

V tomto duchu přichází vánoční kampaň Swarovski pro rok 2023, která oslavuje právě výše zmíněné aspekty šperků. Kampaň "Celebrate Wonder" je cestou za příslibem nekonečné kreativity a krásy, které šperky Swarovski nabízejí.Kampaně se ujala kreativní ředitelka Giovanna Engelbertová, jejíž vize byla oživena dotekem vizážistky Pat McGrathové a ikonickým fotografickým stylem Stevena Meisela. Kampaň představuje pět rozmanitých osobností, které jsou ztělesněním jedinečných šperkových kolekcí Swarovski. Každá kolekce, od snových modrých a čirých křišťálů Blue Gema, přes hypnotické designy Mesmera Stardust určené pro noční oslavy, až po Matrix Supernova s magnetickou krásou čirých křišťálů, přináší svou unikátní atmosféru a styl.

Hra se světlem

V rámci kampaně jsou tyto kolekce představeny v sérii jedinečných portrétů, které zdůrazňují nejen krásu šperků, ale i jejich schopnost transformace a sebevyjádření. Tato sezona je také ve znamení Crystal Metamorphosis, kdy se postavy proměňují v třpytivé šperky, zosobňující radostnou extravaganci a mistrovskou hru se světlem, která je pro značku Swarovski tak charakteristická.

Giovanna Engelbertová, společně s Meiselem a McGrathovou, tvoří tým, který znovu definuje možnosti zdůraznění transformační síly křišťálů Swarovski. K nim se přidali kadeřník Guido Palau a kloboučník Stephen Jones, jenž pro kolekci Hyperbola vytvořil výjimečnou křišťálovou čelenku pro řadu Hyperbola.

Kreativní ředitelka společnosti Swarovski Giovanna Engelbertová k tomu řekla: „Naše vánoční kampaň je oslavou nekonečných možností sebevyjádření a kreativity tak, jak to umí jen Swarovski. Moje vize se soustředila okolo představy žen s odlišným vzhledem a osobností, které se proměňují ve šperky, jež nosí. Společně se Stevenem Meiselem a Pat McGrathovou jsme vytvořili kouzelnou sérii snímků, které zachycují slavnostní kouzlo a zázrak svátků.“

Celebrate Wonder není jen oslavou nekonečných možností sebevyjádření a kreativity, jak je známe od Swarovski, ale také podporou experimentování a sebeprosazení. Kampaň představuje odvážný návrat k nespoutanému půvabu a zároveň je ideální inspirací pro kouzelné svátky plné zářivých dárků.

Celou kolekci Swarovski naleznete v obchodech a online na swarovski.com. Ponořte se do světa Celebrate Wonder a objevte svou vlastní sváteční kreativitu s křišťály Swarovski. #CelebrateWonder

Skvosty z kampaně "Celebrate Wonder"
Měření