Kendall Jenner je novou tváří značky Reserved

Kendall Jenner, pyšnící se zařazením v prestižním seznamu Forbes nejlépe placených modelek, 116 miliony sledujících na Instagramu a výškou 180 cm, je v současnosti bezesporu jednou z největších osobností módního světa. 

Ve videu, které režíroval Gordon von Steiner, se Kendall proměňuje ve hvězdy slavných italských filmů a oslňuje diváka svůdnými tanečními pohyby a svým přirozeným hereckým talentem. 

V tomto surrealistickém módním filmu značky RESERVED není nic jasné. Diváka zavede do barokní italské vily, kde Kendall Jenner sní a ocitá se v roli různých postav. V jedné scéně je italskou šlechtičnou ze starých filmů, v další scéně bláznivou dívkou pohlcenou svou vášní k tanci, v jiné ji vidíme jako mladou rebelku z 90. let a sirénu plavající ve velkém akváriu. Kendall má v této kampani mnoho tváří, jednou připomíná sofistikovanou Sophii Loren v Manželství po italsku, jindy zase holčičku Natalii Portman ve snímku Leon. Avšak společnou inspirací je vždy kolekce FW19/20 značky RESERVED. Její styl snadno umožňuje hlavní postavě – ikoně generace Z – vyjádřit své fantazie a touhy.

Reserved

Gordon Von Steiner, scenárista, režisér a choreograf Ciao Kendall!, který v minulosti pracoval s významnými módními domy od Prady po Gucci, byl i tvůrcem předchozích filmů Reserved #ILoveYouCindy a #IcanBoogie

Look Kendall v nové kampani měl na starosti stylista Jacob K, který s ní již spolupracoval při focení na obálky prestižních módních magazínů. 

Reserved
Reserved

EBC promo