Dárky, se kterými vykouzlíte pohádkové Vánoce

Přemýšlíte, čím byste mohli překvapit důležitou ženu ve svém životě? Nezáleží na tom, zda se jedná o dceru, manželku, sestru nebo třeba maminku. Se šperky neuděláte chybu nikdy. Všechny ženy je zbožňují. Umí totiž skvěle podtrhnout přirozenou krásu a jemně doplnit každou stylizaci.

Diamanty – symbol dokonalosti a čistoty

Diamanty jsou považovány za nejkrásnější drahokamy, o kterých sní každá žena. A Vánoce jsou ideální příležitost, kdy můžete tento sen někomu vyplnit. V APARTu na Vás čekají nejen klasické, ale také módní a neobvyklé diamantové šperky a nádherné soupravy, které okouzlí na první pohled. Za zmínku bezpochyby stojí také speciální kolekce Your Diamond Story by Apart, která nabízí ty nejluxusnější diamantové šperky.

Perly – poklad, který stvořila příroda

Jsou spojovány s elegancí a klasikou. V poslední době však našly využití také jako každodenní doplněk. Samozřejmě hovoříme o perlách, které zdobí náhrdelníky, náušnice i náramky. Kolekce Pearls nabízí jak klasické perlové náhrdelníky, tak i mnoho moderních a minimalistických náušnic a náramků.

Hvězdičky – nejen vánoční motiv

Hvězdičky sice symbolizují sváteční období, ale jsou také výborným doplňkem na celý rok. Kolekce Stars obsahuje nespočet nádherných šperků různých stylů – od jemných náhrdelníků a náramků, které jsou ideální pro všechny minimalistky, které chtějí svou stylizaci nenápadně podtrhnout, až po extravagantní, dlouhé náušnice zdobené diamanty a acháty. Milovnice módních trendů zaručeně okouzlíte dlouhými náhrdelníky, které perfektně doplní výraznější výstřihy i klasická trička.

Beads – jedinečný šperk

Kolekce Beads přináší spoustu překrásných šperků, které prozradí, jak dobře obdarovanou osobu znáte. A právě takové osobní dárky potěší vždy nejvíce. Základní náramek lze ozdobit mnoha korálky a vytvořit tak naprosto neobyčejný šperk. Při jakékoli další příležitosti můžete věnovat další přívěsek a pokračovat tak ve tvoření tohoto originálního doplňku. Svou drahou polovičku můžete překvapit třeba motivem srdíčka, maminku či sestru okouzlujícími zimními přívěsky a nejlepší kamarádku například cestovatelskými motivy, které budou připomínat vaše společné výlety.

APART samozřejmě nezapomíná ani na muže! Jestliže hledáte ideální dárek pro svého tatínka, partnera nebo třeba syna, jste na správném místě.

 

Apart
Info ikona

 

Opravdový gentleman

Zastánce klasiky a nadčasové elegance zaručeně potěšíte stylovými manžetovými knoflíčky z oceli, stříbra nebo dokonce zlata.

Vkusný a zároveň praktický dárek

Hodinky jsou nejen módní doplněk, ale díky mnoha užitečným funkcím nám často ulehčují život. APART nabízí hodinky světoznámých značek, které jsou inspirovány nejnovějšími trendy, ale také klasickými vzory. K elegantnímu stylu budou skvěle ladit hodinky značky Albert Riele nebo Bergstern s koženým řemínkem. Sportovní nadšenci si zaručeně oblíbí hodinky Aztorin, které jsou určeny především pro muže, kteří se nebojí neočekávaných výzev. A všem milovníkům módních kousků uděláte radost hodinkami s kovovým náramkem ve stříbrné nebo zlaté barvě.

Šperky nejsou jen pro ženy!

Že jsou šperky pouze dámskou záležitostí? To už dávno neplatí. Pánské šperky jsou v dnešní době velice populární. Dokáží totiž perfektně vyzdvihnout individuální styl a charisma každého muže. Značka Aztorin nabízí doplňky v závislosti na vkusu i životním stylu – od náramků z korálků a šňůrek, které si zamilují především surfaři a fanoušci aktivního odpočinku, až po kožené náramky a výrazné prsteny pro všechny rockery. Vášniví cestovatelé a příznivci vodních sportů si na své přijdou díky náhrdelníkům s motivem zeměkoule nebo kotvy.

Malá ozdoba na klíče

Dalším originálním dárkem jsou klíčenky. APART má na výběr spoustu variant s různými náměty. Najdete mezi nimi například klasické kousky z oceli a dřeva, které se budou nejlépe hodit k elegantnímu stylu. Čeká na Vás také mnoho moderních vzorů i barevných kombinací.