Dny Marianne: 6 dnů do začátku velké slevové akce

Dny Marianne jsou tradičně ty nejlepší nákupy v roce a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z více než 650 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy nebo taška Dny Marianne, která je letos v novém designu! Tašku si vyzvedněte zdarma za kupon, který najdete v kuponové knize nebo v aplikaci v zapojených obchodech nebo v jedné z Marianne Loungí.

Ve všech Marianne Loungích zákazníce dostanou dárek za účtenky ze zapojených obchodů ve Dnech Marianne (ČR – 5 účtenek, SK – 3 účtenky) – dárky rozděleny do 2 kategorií dle výše útraty (dárky: vonný náramek Bunga Bunga, sprchový gel Dermacol, barevné fixy a pastelky Kores, deštník, kosmetická taška, snackbox, osuška Dny Marianne, láhev na nápoje, struhadlo, formy na pečení, pekáč Tescoma, káva Mövenpick, vůně od i-living.cz, čistící gel Oriflame, HappySocks ponožky, polštáře a koupelnové předložky JYSK, vak na záda a kapesní zrcátko Presco atd. 

Místa: 

  • Ovocný trh – hlavní Marianne Lounge s největší výdejnou dárků, prodejem předplatného a doprovodným programem, partneři lounge: KIKA (fotokoutek, masážní křeslo), Dormeo (drinky Nutribullet), Datart (beauty koutek, káva zdarma, foto tiskárna), Baileys (drinky), Mattel (dětský koutek), L‘Occitanne (pleťové poradenství, masáž rukou), Marianne Club, Oriflame (líčení) 

 

  • Centrum Chodov – prodej předplatného, výdejna dárků, doprovodný program, partneři lounge: L’Occitanne (pleťové poradenství, masáž rukou), Datart (beauty koutek, káva zdarma, foto tiskárna), Oriflame (líčení) 

 

  • IGY České Budějovice – výdejna dárků, doprovodný program 

 

  • Olympia Olomouc – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného 

 

  • Forum Nová Karolina Ostrava – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného, partner lounge: Datart (beauty koutek, káva zdarma, foto tiskárna) 

 

  • OZC Zlaté jablko Zlín – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného 

 

  • Aupark Hradec Králové – výdejna dárků, doprovodný program 

 

+ Slovensko 

 

  • Eurovea Bratislava – výdejna dárků, doprovodný program, partneři lounge: Kika (fotokoutek) 

 

Více info na www.dny.marianne.cz