Dny Marianne jsou naše nové kardio!

Shopping is cheaper than therapy!

Nakupujete rádi? My ano! A když je ještě možnost dostat k nákupu slevu, pak dvojnásobně! A právě proto pro vás máme informace k dalšímu ročníku tolik populárních Dnů Marianne. 

Nic proti všem, kteří si užívají důvěrně známé listování časopisem Marianne a vystřihování kupónů z kupónové knížky. My ale nedáme dopustit na aplikaci Dny Marianne. Až už patříte mezi milovníky klasické tištěné verze, nebo si užíváte tu online, tak jako tak výhodné nákupy milujeme všichni. 

Jak na to?

Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci Dny Marianne, která si skvěle rozumí s iOS i Androidem. V aplikaci najdete informace o slevách, adresy jednotlivých obchodů, ke kterým vás bezpečně dovede navigace. Budete mít přehled o programu a nabídce dárků za účtenky v jednotlivých Marianne Lounge. V aplikaci si můžete za 110 Kč zakoupit elektronické kupony (za tuto cenu získáte obě kuponové knihy Marianne i Marianne Bydlení) a díky tomu budete mít všechny slevové kupóny vždy u sebe.

ELLE tip: 

Využijte jedinečnou nabídku a získejte aktuální modely řady Galaxy S10 a Galaxy A se slevou 20 %. Vyberte si například komplaktní modely Galaxy A20e nebo A40 s bezrámečkovým displejem, které perfektně padnou do každé ruky. Telefony Galaxy A50 a A70 vás překvapí elegantním designem, čtečkou otisků prstů v displeji a trojitým fotoaparátem s ultraširokoúhlým objektivem, pomocí kterého zachytíte všechny svoje zážitky opravdu na maximum. Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, pak jsou tpo vás tou pravou volbou telefony prémiové řady Galaxy S10. Perfektní design ze skla a kovu, nekonečný Dynamic Amoled displej, profesionální fotoaparát s umělou inteligencí, unikátní a rychlá ultrazvuková čtečka otisků v displeji a vysoký výkon. To všechny - a ještě mnohem víc - vám přináší revoluční modely Galaxy S10. Telefony Galaxy můžete vybírat z řady atraktivních barev. Galaxy S10 v bílé, černé, modré, zelené, žluté. Galaxy S10+ pak i v exkluzivním provedení s černými nebo bílými keramickými zády. Modely řady Galaxy A jsou dostupné v bílé, černé, modré a oranžové barvě.

 

Dny Marianne