ELLE & Lancôme Beauty Institute: dejte si s námi beauty „rendez-vous”

Nová sezona, nová vy! O slovo se hlásí módní a kosmetické trendy, revoluční produkty, hi-tech vychytávky a trendy odstíny. Jak se v té záplavě zorientovat? Jednoduše s ELLE a francouzskou značkou Lancôme. Právě v jejich Lancôme Beauty Institutu v samém srdci Prahy vám představíme nové trendy v líčení, ikonické produkty slavné značky a poskytneme vám expertní poradenství v péči o pleť. To vše se skleničkou bublinek v ruce… Ideální program pro rande s kamarádkou, nemyslíte? 

Lancôme Beauty Institute nabízí perfektní spojení krásy, luxusu a odpočinku. Jedná se o jediný butik značky Lancôme v Evropě, a přitom se nachází v centru Prahy na Jungmannově náměstí. 

Lancome

Workshop trendů v líčení

Zajímají vás nejnovější trendy v líčení? Přijďte do Lancôme Beauty Institute na workshop líčení s make-up artistkou Lenkou Králíčkovou! Ta vám během hodiny ukáže aktuální trendy pro nadcházející sezonu a naučí vás, jak se podle nich nalíčit jako profesionál. Můžete se objednat i společně s kamarádkami, protože workshop je až pro 3 osoby. Cena workshopu je 1350 Kč, v této hodnotě si však můžete vybrat jakékoli kosmetické produkty nebo i vůně značky Lancôme!

Škola líčení

Exkluzivní novinkou v Lancôme Beauty Institute je Škola líčení Sharing Table. Tu má pod  taktovkou Jana Lhotová a čeká vás 2,5 hodiny komplexní školy líčení, kde se dozvíte mnoho tipů a triků, které si rovnou na místě vyzkoušíte. Jana vám poradí, jaký typ líčení vám sedí, přidá praktické rady, zodpoví všechny vaše otázky a zasvětí vás do tajů kosmetických vychytávek, jež znají jen profesionální vizážistky. Sharing Table je až pro 3 osoby. Cena je 2500 Kč za osobu. 

Lancome

Virtuální zrcadlo

V butiku Lancôme Beauty Institute si můžete zkusit i žhavou novinku – virtuální líčení. S pomocí unikátního virtuálního zrcadla si jednoduše vyzkoušíte širokou škálu odstínů make-upu, rtěnek, tvářenek nebo očních stínů. Snadno tak zjistíte, které jsou pro vás ty pravé a jaký typ líčení se k vám hodí.

Těšíte se? My ano!

Proto 25 z vás bude mít šanci vyhrát účast na eventu Idôle o páté, vyzkoušet žhavé novinky Lancôme a užít si hezké odpoledne s redakcí ELLE.

Beauty event Idôle o páté

KDY? 25. 9. 2019 od 17 hodin

KDE? Lancôme Beauty Institute, Jungmannovo náměstí 20, Praha 1

Stačí se zaregistrovat! POZOR! Kapacita je omezená.

EBC promo