Vše co potřebujete vědět o dnech Marianne 2019

ELLE miluje nákupy! Kdo by na podzim nepotřeboval nové boty, kabát nebo třeba designové křeslo do bytu. My rozhodně ano! Proto máme obrovskou radost, že můžeme podpořit největší víkendovou nákupní akci (13. - 15.9. 2019) plnou slev - Dny Marianne.

Co všechny o ní potřebujete vědět, aby vám nic neuteklo:

>>> NÁKUPY  

Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z  téměř 600 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v  nabídkách zářijových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v  aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz. Věříme, že se vám na vaše „úlovky“ bude hodit dárková tašku Dny Marianne, tentokrát ale ve zcela novém a neokoukaném designu.  

>>> LOUNGE   

Vůbec poprvé v  historii Dnů Marianne jsme pro vás připravili  osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete skvělou atmosféru a především speciální program. Detailní informace najdete v  aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz. Těšíme se na shledání v  Praze (na Ovocném trhu a na Chodově), Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Zlíně, Olomouci nebo ve slovenské Bratislavě.    

>>> DÁRKY   

Za nasbírané účtenky dostanete jeden či více dárků. Stačí, když doložíte vaši útratu během Dnů Marianne v  některé z  osmi Marianne Lounges. Podle celkové hodnoty nákupu si budete moci vybrat ze dvou kategorií dárků.  

>>> KARTY   

Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z  karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek k  nákupu. Na Slovensku si tyto výhodnější nákupy užijete s  kartou Mastercard od ČSOB. Vy ještě váháte?   

>>> APLIKACE  

Někdo raději listuje časopisem a užívá si pečlivé vystřihování kuponů z  kuponové knížky, jiní zase nedají dopustit na naši aplikaci Dny Marianne. Skvěle si rozumí s  iOS i Androidem. Co všechno v  ní najdete? Po zadání unikátního kódu z  papírové kuponové knížky se vám zobrazí informace o slevách, adresy jednotlivých obchodů i navigace, která vás k  nim dovede. Budete mít přehled o programu a nabídce dárků za účtenky v  jednotlivých Marianne Lounges.   

Elektronické kupony si můžete zakoupit přímo v aplikaci za 110 Kč (za tuto cenu dostanete obě kuponové knížky - Marianne i Marianne Bydlení).  

>>> PŘEDPLATNÉ  

Předplaťte si ve vybraných Marianne Lounges (Praha, Ostrava, Olomouc, Zlín) časopisy Marianne a Marianne Bydlení na rok. K předplatnému navíc dostanete jako dárek jemnou květinovou vůni Mademoiselle AZZARO.  

>>> UKAŽTE, JAK NAKUPUJETE 

Sdílejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne s hashtagem #dnymarianne2019.  

Dny Marianne

EBC promo