Žhavé novinky, které nás v ELLE v létě baví!

Dlouhé letní večery a dny plné slunce přímo vybízejí k únikům z reality. A právě proto jsme v ELLE vybrali novinky, které vám k tomu pomohou… ať už jsou to nová místa, kufry, opalovací krémy nebo třeba trendy v udržitelné módě. Třeba poslouží jako inspirace právě vám! Krásné léto všem! 

Žhavé novinky, které nás v ELLE v létě baví!

Romantika nerezaví!

Dlouhé dny a horké letní noci. Vlasy jsou světlejší, kůže je tmavší. Večerní posezení venku. Osvěžující drink a ti, s kterými je vám nejlíp. Vezměte k nám kamarády a užijte si společně nezapomenutelné večery na zámku, třeba v Letním kině. Jenom si to představte. 35 km od Prahy a ocitnete se v pohádce, kde láska, štěstí a klid již zvítězilo. Můžete si také odpočinout v nové relaxační zahrádce, která je přímo u zámku a vede k ní líbezná cestička. Zahrádka je plná vůní bylinek a květů. 

Více na http://www.zamek-liblice.cz/

cara
Žhavé novinky, které nás v ELLE v létě baví!

Life is too short to waste

Značka Converse si dává za cíl vyrábět tenisky více udržitelně, a to používáním recyklovatelných materiálů a vynalézáním nových metod výroby. Kultovní silueta Chuck Taylor All Star mění svrchní materiál. Nové unisexové modely jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného polyesteru, který pochází z použitých PET lahví. Vysoké i nízké Chucky mají recyklovaný nejen svršek, ale také tkaničky. 

cara
letni tipy

Rakytník pro vaše vlasy

Zbavte se předsudků, že tato zázračná rozstlina je dobrá jen pro váš imunitní systém. Nové šampony a balzámy pro oslabené a poškozené vlasy Natura Siberica intenzivně obnovují poškozenou strukturu vlasů a chrání před účinky tepla během horké úpravy vlasů. Navíc neprodyšně utěsňuje povrch vlasů ochrannou vrstvou, čímž vzniká laminovaný efekt. Altajský rakytníkový olej a marocký arganový olej pomáhají vytvářet keratin, který dodává vlasům lesk a sílu. Po použití tohoto šamponu a balzámu se vlasy stanou znatelně hladkými, silnými a poslušnými.

Více na  - www.naturasiberica.cz  

 

cara
žhavé tipy

Opalovací krém pro náročné

K dostání je samozřejmě mnoho druhů opalovacích krémů. Dělí se především podle výšky faktoru, ale i podle druhu ochranného filtru nebo odolnosti. Obecně se na obličej doporučuje používat co nejvyšší faktor, protože obličej je vlivu světla vystaven neustále. Naším tipem pro skvělou novinku na trhu je Eco cosmetics. Tato značka nabízí kompletní škálu produktů sluneční péče, které chrání pokožku před slunečním zářením a vysoušením pokožky. Čistý přírodní a minerální ochranný filtr spolehlivě odráží škodlivé sluneční paprsky. Kombinace rakytníku a olivy v produktech sluneční péče poskytuje pokožce ochranu před slunečními paprsky a zároveň působí proti jejímu vysušování. Všechny produkty sluneční péče se navíc snadno nanášejí a nenechávají viditelné stopy. Poskytují spolehlivou ochranu před slunečními paprsky a zanechávají příjemnou svěží vůni. Nejsou nebezpečné pro vodní živočichy. S okamžitým efektem po aplikaci, voděodolné, bez oxidu zinku a hliníkových solí. Neobsahují parafiny, ropné ani silikonové deriváty, PEG ani parabeny, GMO.

Více na https://2nature.cz/

cara
rimowa

Na cesty

Být originální a vyjádřit sebe sama je pro mnohé cestovatele a jejich zavazadla stejně důležité jako odolné materiály, kvalitní zpracování a spolehlivost. Někteří volí nálepky či různé doplňky na kufry, jiní sáhnou po výrazné barvě samotného kufru. Značka Rimowa představuje novou sezónní kolekci polykarbonátových kufrů Essential ve čtyřech zářivých barvách pro ty, kdo se nebojí vystoupit z davu.

cara
letní tipy

Brýle jako šperk

Staňte se spoluautorem svých slunečních brýlí. Stačí si objednat model od značky Nastassia Aleinikava Eyewear, která v duchu filozofie „brýle jako šperk a šperk jako brýle” nabízí zákazníkům brýle na míru. Klient si tak může vybrat materiál, i barvu a vytvořit si tak brýle s vlastním monogramem.  "Nastassia Aleinikava Eyewear jsou ručně vyráběné unikátní brýle z kvalitního acetátu celulózy od italského tradičního výrobce Mazzucchelli 1849," říká Nastassia a přibližuje proces výroby brýlí: "Nejprve je pomocí stroje pouze vyznačena kontura obruby, následuje již autorská ruční výroba a leštění.” Brýle jsou k dostání v Charaktery Design Store. 

EBC promo