REKLAMA
REKLAMA

Užijte si podzim ve znamení luxusu a elegance

Neobyčejné kouzlo perel skvěle vystihla Grace Kelly, když řekla, že „perla je královnou drahokamů a drahokamem královen“. My zase zastáváme názor, že každá žena musí vlastnit alespoň jeden šperk s perlami. Milujeme je pro jejich nadčasovost i umění udělat z obyčejného něco skutečně mimořádného.

Ač jsou perly dodnes oblíbeným doplňkem královské rodiny, díky čemuž se z nich stává luxusní doplněk, vypadají fantasticky i v běžných špercích! O tom vás snadno přesvědčí značka APART, jejíž široká nabídka je zaměřena právě na něžnou krásu perel, která zdobí více než 500 šperků.

Šperky APART vás překvapí především svou různorodostí. Spojení perel, diamantů a briliantů je dokonalým, nadčasovým doplňkem pro každou příležitost. Vybrat si můžete z moderních variant či zvolit nestárnoucí klasiku, která nikdy nezklame. Čeká na vás také spousta minimalistických šperků, které vás upoutají propracovanými detaily. Ať si vybere kteroukoli ze zmíněných variant, vždy budete mile překvapeni půvabem a elegancí těchto doplňků! Navíc se nenápadná, bílá barva perel skvěle hodí ke všem zemitým barvám, které během podzimních dní převládají v našich šatnících.

 

Perla je královnou drahokamů a drahokamem královen.

 

Dokonalý společník pro každý den

Stříbrné a zlacené šperky jsou v kombinaci s bílou perletí vhodné pro každodenní styling. Ať už zvolíte moderní, klasické nebo lehce extravagantní provedení, s perlami nikdy nešlápnete vedle. Náušnice, přívěsky i náhrdelníky vytvářejí dohromady úžasné soupravy, které si ihned zamilujete. Stanou se vašim oblíbeným doplňkem nejen do práce, ale také například ven s přáteli.

 

Apart
Info ikona

 

Minimalismus na prvním místě

Jestliže jste příznivci minimalismu, tak vás určitě zaujme neobvyklá alternativa perlových šperků s drobnými zlatými či stříbrnými kuličkami. Jemná, bílá perla a studený odstín stříbra nebo naopak jiskřivá záře zlata přináší fantastický výsledek, který dodává náhrdelníkům, náramkům i náušnicím vícerozměrný charakter.

 

Výjimečná událost

Hledáte ten pravý šperk pro zvláštní příležitost? Čeká vás svatba či jiná důležitá oslava, na které chcete zazářit? Že jsou na takovou událost nejlepší zlaté šperky, o tom není pochyb. Nesmíte však zapomínat na detaily, které je zdobí. Jsou totiž velmi důležité! Jestliže sáhnete po perlách ve spojení s třpytivými diamanty, buďte si jisti, že se stanete nepřehlédnutelní a obdivuhodné pohledy okolí vás neminou. Pokud však zrovna neholdujete ozdobným kamínkům, můžete zvolit klasický perlový náhrdelník s náramkem a filigránovými prvky ze zlata.

 

Náušnice ze žlůtého zlata s diamanty a perlami
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA