REKLAMA

Soutěžte o automatickou kulmu Philips ProCare

REKLAMA

Každá žena to zná. Pokud je majitelkou rovných vlasů, tiše závidí těm s kudrnatými, ty co mají vlasy vlnité, se je zase vehementně snaží narovnat nebo alespoň zkrotit. Co s tím? Automatická kulma Philips ProCare HPS940 přináší k vám domů profesionální řešení pro vytvoření úžasných vln. Nevěříte? Přesvědčte se samy.

Automatická kulma Philips ProCare s profesionálním motorem a rotačním titanovým válcem kombinujícím skvělou tepelnou vodivost a mimořádně hladký povrch se o vše postará za vás. Pouhým stisknutím tlačítka s ní během chvíle na celé hlavě včetně těžko dosažitelných zadních partiích vytvoříte stejné vlny. Navíc si přitom můžete vybrat z různých velikostí a stylů, ať už chcete vlny velké, střední nebo malé, točené vlevo, vpravo nebo střídavě. To vše bez spálených prstů nebo uší, protože vlasy jsou natáčeny v tepelně izolační komoře.

Automatická kulma Philips HPS940 kromě toho nabízí i tři možnosti nastavení teploty, mimo jiné i ve výši 170 °C nebo 190 °C, takže vlasy nejsou při natáčení vystaveny zbytečné vysoké teplotě.

Díky Philips ProCare automatické kulmě tak můžete nosit kudrny skutečně kdykoliv, kdekoliv a je zcela na vás, jestli zvolíte lokny volné či těsné. Stačí jen vybrat teplotu a nastavit jednu ze tří rychlostí, jak dlouho kulma vlasy přidrží, abyste dosáhly požadovaného výsledku.

O tom, že je použití automatické kulmy Philips ProCare HPS940 skutečně jednoduché, rychlé a bezpečné, se můžete přesvědčit mimo jiné i v ukázkovém videu na youtube -  Automatická kulma Philips ProCare.

Pokud si v období od 15. 3. do 31. 5. 2016 zakoupíte jeden z vybraných produktů vlasové péče Philips, automatickou kulmu Philips ProCare HPS940 nevyjímaje, získáte k němu jako dárek navíc soupravu vlasové kosmetiky Alterna Bamboo Smooth. Více informací v letácích nebo na www.philips.cz/peceovlasy.

Soutěž o automatickou kulmu ProCare

{{contest}}14{{/contest}}

Pořadatelem soutěže je společnost Philips. Soutěž probíhá do 24.4. 2016. do 23.00. Jména výherců budou vyhlášená v tomto článku do 7 dnů od ukončení soutěže.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA