Březnová ELLE má 4 různé obálky. A jsou hodně hvězdné

Zoë Kravitz, Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley. Čtyři hvězdy březnové ELLE, čtyři hvězdy seriálu Sedmilhářky, který právě teď začíná vysílat HBO. Přečtěte si exkluzivní rozhovory s herečkami, které momentálně v Hollywoodu znamenají úplně nejvíc. Nicole, Reese, Zoë a Shailene zažívají právě teď nejšťastnější herecké chvíle svých kariér a my víme proč.

New season, new cool! Březnová ELLE pro vás má jako správný trendsetter 178 stran nejžhavějších a neodolatelných fashion & beauty trendů. Topmodelka, herečka a producentka Eva Doležalová se vám představí jako retro femme fatale. Utečte do divočiny s fashion story plnou zemitých barev a rozmanitých potisků. Oblečte se do nejsvůdnějšího prádla sezony.

Patrik Vrbovský alias Rytmus vydal nové album a pro ELLE si nejen o něm povídal s jiným hudebníkem, Jiřím Burianem. O hudbě, o životě s Darou a o detoxu v Thajsku, který právě teď, jako každý rok, podstupuje.

Jaký mají nejvíc sexy zážitek režisérka a blogerka Karin Babinská a spisovatelé Sylva Lauerová a Miloš Urban? Přečtěte si jejich intimní zpovědi. Produkční ELLE a herečka Ester Geislerová se už dvakrát vypravila pomáhat uprchlíkům a o své zážitky se s vámi ráda podělí. Jak komplikované je být veganem v Česku? Seznamte se s kosmetickou péčí na míru. A máme se bát vlastních genů?

Kromě rozhovorů s Nicole, Reesse, Zoë a Shailene se do světa filmu vypravte ještě s Natalií Portman jako Jackie Kennedy a polským režisérem Thomaszem Wasilewskim, jehož výtečný film Spojené státy lásky uvidíte už brzy v českých kinech. Přineste jim květinu uvázanou nejlepšími floristy a pak s nimi zajděte do nejlepších pražských podniků současnosti, které jsme pro vás vyfotili do ELLE, která bude (nejen) v březnu vaším nejstylovější průvodkyní a nejvěrnější kamarádkou.  

EBC promo