Červencová ELLE plná filmu je tu!

Červencová ELLE je tady! Na co se můžete těšit?
První číslo nového šéfredaktora Petra Matějčka se nese ve filmovém duchu. Hvězdou naší obálky je modelka a režisérka Eva Doležalová, se kterou jsme se bavili o jejím filmu Carte Blanche i o tom, jak to opravdu chodí v Hollywoodu.
Společně se značkou Gucci jsme složili poctu slavnému filmu Miloše Formana Vlasy. Je z ní cítit luxus i opojná chuť svobody. Prohlédnout si ji můžete od strany 112.
Stejně jako každý rok vyrážíme i letos na Filmový festival v Karlových Varech. Připravili jsme pro vás kompletní festivalový manuál včetně mapy, kterou vytvořil umělec Pasta Oner.
A co si na festival vzít na sebe? Nalistujte stranu 72. Sestavili jsme pro vás kombinace, které užijete na odpolední promítání i večírek na kolonádě.
Pokud se chcete odvázat, zkuste hippie trend v líčení. Na vlastní kůži ho pro vás otestovala make-up artistka Koki, jež miluje kombinace nejzářivějších barev a nebojí se je nosit.
O tom, co znamená neklid na přehlídkových molech, se rozepsala redaktorka Kateřina Hanáčková. Dopomohly jí k tomu extravagantní výstřelky z dílny Balenciagy, Vetements či Ricka Owense.
Naše beauty redaktorka Monika Marešová zase vybrala kosmetiku, bez níž se v letním horku neobejdete.
Že nestíháte vyladit postavu do bikin? Dáme vám návod, jak se dostat do formy už za 14 dní!
Začíst se můžete do čtyřech povídek o lásce, které pro nás napsaly nejznámější české dokumentaristky.
A na závěr pro vás máme cestovatelského průvodce. Pokud ještě nevíte, kam o prázdninách vyrazit, určitě vás inspiruje kalifornský roadtrip plný skvělých tipů od frontmana skupiny Sunshine, Kaye Buriánka.
To vše a ještě mnohem více vám nabízí červencová ELLE, kterou si rozhodně nesmíte nechat ujít.

EBC promo