Červencová ELLE s 10 hvězdami na obálce

Nová ELLE vás zve na 51. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary a k našemu pozvání se připojuje i deset hvězd naší obálky. Jsou jimi samotný prezident festivalu Jiří Bartoška a devět mladých, krásných a talentovaných hereček. Takové pozvání se přece neodmítá.

A to není v souvislosti s filmovým festivalem zdaleka všechno. Už počtvrté v jeho průběhu otevře své dveře filmovým hvězdám a ostatním VIP hostům ELLE Beauty Lounge. Buďte od 1. do 9. července u toho! Sledujte každý den www.ellebeautylounge.cz a neunikne vám vůbec nic důležitého z festivalu. Festivalové večírky - Filmové premiéry - Jana Plodková, tvář EBL 2016, a designér Jakub Polanka, který Janě navrhl na festival exkluzivně několik modelů. #ellebeautylounge

Abyste se v Karlových Varech neztratili, přináší vám ELLE průvodce, kde najdete nejen informace o festivalových filmech, koncertech a jiných festivalových akcích, ale získáte i originální mapu Karlových Varů, kterou pro vás udělala Lela Geislerová. A přesně to chcete a potřebujete.

Móda v červencové ELLE ovšem není jen devět hereček z obálky, stihli jsme se projít i po Lisabonu s topmodelkou Michaelou Kociánovou a shooting star mezi světovými topmodely Franciscem. Chcete mít ty nejkrásnější letní vlasy? Vyzkoušejte šest hot & sexy looků spolu s Denisou Dvořákovou. A co tipy na letní líčení? Ty pro vás máme samozřejmě taky.

Režisér Ivan Zachariáš dává nerad rozhovory, ale pro ELLE udělal výjimku. Důvodem je Pustina, výjimečně temná a výjimečně dobrá televizní série, kterou HBO začne vysílat na podzim a kterou Ivan spolurežíroval.

Bojíme se společné rodinné dovolené? Budeme mít sex s robotem? Za co ve vztazích může Saturn? Prožijte líbánky v nejlepších eco resortech světa.

 

To vše a ještě mnohem víc vám umožní prožít červencová ELLE, která zdaleka není jen o filmu a má přes 200 stran. 

EBC promo