Červnová ELLE, to je příloha wELLE o zdravém životním stylu a Karolína Kurková v roli módní ředitelky

Co miluje Karolína Kurková? Pro červnovou ELLE se Karolína stala hostující módní ředitelkou a osobně vybrala to nejlepší z nových kolekcí podzim - zima 2017 českých a slovenských návrhářů a stala se režisérkou celého velkého focení. Pět vybraných designérů jí navíc pod svými modely nechalo osobní vzkaz. Potom si supermodelka zaletěla i na Bahamy. Co tam dělala? Jedla čerstvě ulovené ryby, pila vitamínové drinky a smála se celé dny. Kromě toho vyzkoušela a nafotila ty nejlepší modely na exotickou dovolenou.

Buďte v létěsexy, zdravá a šťastná. Buďte wELLE! Jak na to, vám prozradíme v příloze, která vychází s novým číslem ELLE. Jarní & letní menu aneb 8 receptů pro hladší pleť, lesklejší vlasy a sexy postavu. Jíme abychom žili, nežijeme, abychom jedli. Detox? Těla, duše i postele. Jóga jako první pomoc. Pozice, které fungují proti stresu, na podporu trávení a endokrinního systému. Která kosmetika je ta správná? Jaké jsou nejzdravější potraviny na světě? Kam zajít v Praze na nejlepší a nejzdravější jídlo, pití a nákupy? To vše, a ještě mnohem více v naší příloze v režii Báry Mosorjákové.

A co dalšího pro vás má červnová ELLE? Nechte se na léto inspirovat velkým plavkovým manuálem a návodem, jak mít co nejvíc skvělé tělo. Jak si vede modelka Magdalena Frackowiak coby byznysmenka se svou kolekcí šperků? Co mají společného špička mezi výtvarnými umělci Jeff Koons, obchodní dům Louis Vuitton a herečka Alicia Vikander? Proč se tak změnila módní pravidla? Odpoví vám novinářka a moderátorka Veronika Ruppert. Vše, co jste chtěli vědět o Orlando Bloomovi, ale báli jste se zeptat. Zjistěte víc o projektu modelky Veroniky Vařekové a ZOO Dvůr Králové.

Červnová ELLE vám poradí, jak vypadat a cítit se skvěle. Červnová ELLE vás nasměruje nejlepším směrem. Proto se bez ní v žádném případě neobejdete. Buďte šťastná, buďte wELLE!

Photo 09.05.17 11 43 22 1 6db8e

EBC promo