ELLE V BŘEZNU? KONÁ SE MÓDNÍ REVOLUCE

Teď máte jedinečnou příležitost být před ostatními hodně napřed. Stačí si koupit březnovou ELLE!

Dozvíte se, co za módní trendy vás čeká v sezoně jaro – léto 2016. Zpátky jsou třeba devadesátky, grunge dostal novou podobu, vítězí ryzí ženskost a taky na chvíli zapomeňte na minimalismus. Je tu maximalismus!

Topmodelka Veronika Vařeková vám předvede, jak v každé situaci a při každé příležitosti obléknout další z velkých trendů současnosti – safari. Jen díky naší fotostory budete v takovém outfitu za královnu.

Moderátorka, herečka a nyní i zpěvačka Emma Smetana vám zase představí své debutové album a se svým milým, hudebníkem Jordanem Hajem vás v epickém módním příběhu pozve do Drážďan.

Ani kategorie „beauty“ nezůstává pozadu a přináší vám několik zásadních novinek – mikroofiny, extrémní řasy a zpátky ve hře jsou i modré stíny!

Už jste slyšeli o Velké šestce? Cviky, po kterých budete v kondici už po pár dnech, navíc s tělem topmodelky, najdete v březnové ELLE!

Co se stane, až vám bude třicet? Nebo vám už bylo? Zažily jste něco podobného jako známé osobnosti, které se nám svěřily se svými zkušenostmi souvisejícími s překročením „magické“ třicítky?

Víte, co nás nejvíc kulturně bavilo v roce 2015 a na co se nejvíc těšíme letos? Máme pro vás přehled toho úplně nejlepšího! Účinkují Klára Vytisková, Jana Plodková, Rihanna a mnozí další. Porovnejte si svůj vkus s naším. 

Co je nového u Jiřího Bartošky? Svěřil se nám v exkluzivního rozhovoru. Vyzpovídali jsme pro vás i Penélope Cruz, na níž se můžete v březnu v českých kinech těšit v dramatu Ma Ma, na nějž jen tak nezapomenete, za to vám ručíme.

To ale zdaleka není všechno! Březnová ELLE toho pro vás má tolik, že se nebudete stačit divit. Toto číslo ELLE vychází 12. února.  

EBC promo