Filmy, hvězdy & #ELLEBEAUTYLOUNGE

Za loňský cover s Jiřím Bartoškou a novou generací talentových hereček jsme dostali cenu Obálka roku. I letošní červencové číslo se celé točí kolem filmu a samozřejmě ELLE Beauty Lounge. Ten bude ještě větší, ještě zářivější, ještě víc cool. ELLE Beauty Lounge 2017 si rozhodně nemůžete nechat ujít!

Jeho hlavními hvězdami se letos stali Eliška Křenková, Standa Majer, Hana Vagnerová & Miro Sabo. Prožijte s nimi na stránkách ELLE dekadentní večírek, o němž se bude ještě dlouho mluvit. A až tento mejdan skončí, neváhejte rovnou z něj vstoupit do ELLE Beauty Lounge, jehož dveře pro vás budou otevřeny po celou dobu 52. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který začne 30. června do 8. července. Buďte opět u toho a zažijte vše online. Chystáme pro vás speciální web a každodenní zpravodajství. O všech detailech ze zákulisí se už brzy dozvíte na našich stránkách.

Co dalšího vás v novém čísle ELLE čeká? 

  • Fashion story, kterou tým ELLE odletěl nafotit na ty nej filmové lokace v Los Angeles. V nejnovějších kolekcí se představí Tereza Voříšková, Hana Vagnerová, Jana Kolesárová, Eva Doležalová, Tereza Srbová a Jan Hřebejk.
  • Top sluneční brýle této sezóny. Jen jedny vám stačit nebudou.
  • Tajné tipy a triky redakce ELLE, jak se na poslední chvíli dostat do dokonalé formy, než odletíte na dovolenou.
  • Nejlepší a nejnovější místa, kam budete chtít odjet. Ukážeme vám nové hotely, které určitě musíte navštívit.
  • Je odhalená nevěra konec vztahu?
  • Proč fitness nadšenci přecházejí na LISS?

 

Červencová ELLE v prodeji od pátku 16. června. Tohle číslo musíte vidět!

EBC promo