Hlavní roli květnové ELLE hraje Aňa Geislerová

Aňa má nové tetování. Aňa bude mít tento rok v kinech hned celou trilogii, Zahradnictví Jana Hřebejka. Její první část, Rodinný přítel, přichází do kin už 27. dubna. Aňa s láskou i vtipem vzpomíná na svého tatínka. Aňa je jednou z nejvěrnějších a nejzářivějších hvězd české ELLE. To jsou snad dobré důvody pro rozhovor s ní. Tentokrát jej udělala Anina sestra Ester, jinak i produkční ELLE.  

Vítězka světového finále soutěže Elite Model Look vám v Paříži předvede novou kolekci H&M Conscious Exclusive, která je vyrobena se vší péčí z recyklovaných materiálů. Buďte zodpovědní sami k sobě i ke svému okolí a nechte se modely i Evou svést v hlavním městě módy.  

Jak vypadá nová kolekce Tiffany & Co. nazvaná Tiffany City HardWear inspirovaná samotným New Yorkem? Jak vidí nový Dior pod vedením Marie Grazie Chiuri slavná fotografka Sarah Moon? O čem právě přemýšlí kreativní ředitel Burberry Christopher Bailey? A co je u této značky nového? Všechny odpovědi zná květnová ELLE.  

Chystáte svatbu a chcete být za nejkrásnější nevěstu. Tak určitě, kdo by nechtěl. Máme pro vás make-up triky právě pro váš velký den. Žijete ve městě, což vaší pleti vůbec neprospívá. Máme pro vás dobrou zprávu – s květnovou ELLE si ji bezpečně ochráníte. Bára Mosorjáková už rok připravuje víkendové recepty pro elle.cz a v květnovém vydání pro vás má něco lehkého, zdravého a především úžasně chutného.  

Co když opravdu žijeme v Matrixu? Máme se toho bát? Jste opravdu tak tolerantní, jak si myslíte? Otestujte své předsudky. Dejte si padáka! Proč byste měli umět opustit i „job“, o němž si myslíte, že je „dream“? Kdo stojí za úspěchem Pustiny a Hořícího keře? Kromě jiných i producenti Pavla Kubečková, Tomáš Hrubý a scénárista Štěpán Hulík.  

Květnová ELLE je prostě neodolatelná. Květnová ELLE miluje jaro, kabelky do ruky, batohy na záda, tenisky ke všemu i prstýnky od Zahy Hadid. Květnová ELLE miluje vás.   

 

EBC promo