Hvězdami dubnové ELLE jsou Solange a nové módní trendy

Kromě téměř 300 stran plných toho nejzajímavějšího, nejzábavnějšího a nejstylovějšího v nové ELLE najdete slevové kupony Shopping Fever, která propukne ve dnech 7. až 9. dubna ve více než 2400 obchodech v Česku i na Slovensku.

Nesahej mi na vlasy. Tak se jmenuje rozhovor s hvězdou dubnové ELLE, hudebnici Solange, která v současnosti diktuje nejen módní, ale svým aktuálním albem A Seat at the Table i hudební styl těchto dní, týdnů a měsíců. Mladší sestra Beoyncé? Zapomeňte. Teď královnou je Solange.

34 stran aktuálních módních trendů. Dekadentní opulentnost, divoké osmdesátky, velká ramena, šusťákové bundy, sportovní prvky i černý minimalismus. Z nových kolekcí jsme pro vás vybrali siluety a kombinace, s nimiž uděláte díru do módního světa. Inspirujte se ve fotostory Někdo se dívá.

Jak sluší herečce Kláře Issové kreace Gucci? Vyfotili jsme ji pro vás během filmového festivalu v Berlíně v sugestivních kulisách buržoazního bytu.

Víte, kterou barvu nyní potřebujete ze všech nejnutněji? Růžovou! Podívejte se, jak ji na svůj obličej použít nejlépe. Pink is all you need! To vám jednoznačně potvrdí naše velká beauty story. A určitě se neobejdete ani bez námi doporučovaných sexy laků, neslíbatelných rtěnek či dechberoucích stínů.

Kteří chlapci patří mezi herecké hvězdy budoucnosti? Seznamte se v dubnové ELLE s třinácti talentovanými chlapci.

Kam na svatební cestu? Jedině do Guatemaly. Nejlepší herečkou současnosti podle ELLE je Isabelle Huppert. Je zdravější nesnídat? Jak se do formy dostávají tanečnice a akrobatky Cirku La Putyka? Vše, co jste potřebovali vědět o zákonech haute couture. Umíte to na burze? Naučíme vás to. Kdo to je influencer? Pojeďte s námi na 48 hodin do Kodaně? A co se v poslední době přihodilo Natálce Kocábové? To a ještě mnohem víc se dozvíte jedině díky dubnové ELLE! 

EBC promo