Lednová ELLE v režii hostující šéfredaktorky Evy Herzigové

Pokud si koupíte nové číslo ELLE, budete v rukou držet něco výjimečného, jedinečného, neopakovatelného. Jeho šéfredaktorkou je totiž nejslavnější česká modelka Eva Herzigová a sama si ho nazvala „Art Issue“.

Potkali se poprvé, když Evě ještě nebylo šestnáct. Tono Stano byl čerstvým absolventem FAMU, ona začínající modelkou se snem odjet ven. Znovu se pracovně setkali v roce 2001. Ona už byla supermodelkou, on renomovaným uměleckým fotografem a pro českou ELLE tenkrát nafotili exkluzivní sérii černobílých portrétů. Znovu se setkali teď, po patnácti letech, a svou spolupráci opět posunuli někam dál. Eva a Tono potřetí, tentokrát bez jakýchkoli úprav a retuší.

Bohdan Holomíček fotí dokumentárně a proslul jako jeden z fotografů Václava Havla. Pro Evu a ELLE udělal obrovskou výjimku a poprvé ve své kariéře nafotil módní editorial. Velmi výjimečný módní editorial.

Herečka Anna Linhartová se s Evou Herzigovou seznámila při natáčení filmu Pohádkář. Hodně si spolu povídali a Eva zjistila, že kromě hereckého nadání má Anička ještě jiný talent. Umí vařit. V lednové ELLE vám Anna prozradí své oblíbené recepty a bude u toho cool & sexy jako nikdy předtím.

Eva Herzigová je Češka, jejíž jméno i kariéru zná celý svět. Které však obdivuje ona sama, kterých si váží, které ji inspirují? Seznamte se s „jejími“ jedenácti výjimečnými ženami.

Eva miluje filmovou pohádku Karla Kachyni Malá mořská víla. Těšte se na její melancholickou a mystickou atmosféru, kterou se hostující šéfredaktorce a týmu ELLE podařilo přenést na stránky, na nichž najdete inspiraci nejen pro svůj domov.

Kromě těchto projektů, které vznikly v režii Evy Herzigové, najdete v lednové ELLE i obvyklé a oblíbené rubriky. ELLE snad ještě nikdy nebyla výjimečnější! 

EBC promo