REKLAMA
REKLAMA

Listopadovou ELLE nutně potřebujete

Je podzim, ale, pokud budete chtít, nové číslo vám vrátí léto. Díky Daniele Peštové, kterou ELLE miluje už 22 let a tentokrát ji nafotila na portugalské pláži hot&sexy nikdy předtím.

Víte, co pro vás tentokrát máme zcela speciálního? ELLE AUTO aneb vše, co jste chtěli vědět o autech. Spousta stran novinek, tipů, příběhů, fotek (nejen) o autech (nejen) pro holky za volantem.  

A dál? Jedny z největších českých hvězd světového modelingu Barbora Podzimková a Eva Klímková v exkluzivních fashion editorialech z Londýna a Porta.  

Topmodelka Linda Vojtová vám představí dlouhé vlasy 6x jinak. Naše tipy na trendy účesy jsou tak sexy&easy!

Ewa Farna slaví deset let na scéně a ELLE jí u této příležitosti představí nejen jako zpěvačku, ale i tu, která se rozhodně nebojí divokých experimentů s make-upem.  

Měly by svět řídit ženy? Kam až může zajít láska? Jak o sebe pečuje herečka Margot Robbie? Lze zůstat mladá a krásná bez jehel a skalpelu? Do jakých beauty produktů se zamilujete okamžitě? Jaká je cesta za hereckým snem hvězdy filmu Antropoid Cilliana Murphyho? Chcete se seznámit s kolekcí Kenzo x H&M? Máte možnost.

To vše a samozřejmě ještě mnohem víc pro vás má listopadová ELLE, která je právě v prodeji. Buďte ageless!

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA