REKLAMA

Už máte ELLE s diářem?

REKLAMA

Pokud ještě nemáte svůj výtisk listopadové ELLE, rychle pro něj pospíchejte! Kromě skvělých stránek plných módy (ujít si nenechte fashion story se slovenskou topmodelkou Adrianou Čerňanovou v kolekci Alexandera Wanga pro H&M a Lindu Vojtovou v nejlepší barvě podzimu - khaki!) a kosmetiky (najdete tam vše o vlasech, na co jste se kdy chtěla zeptat, a neměla jste koho) vám tentokrát nabízí také diář na rok 2015! Vejde se do každé kabelky a s radostí se stane vaším společníkem v novém roce. 

ELLE si můžete koupit ve dvou verzích, s diářem za 119 Kč (4,19 eur) a bez diáře za 99 Kč (3,29 eur). K dostání je v České i Slovenské republice. 

A abychom nezapomněli! 

K našemu dvacetiletému výročí jsme pro vás připravili dárky od Napapijri a Lancôme v hodnotě 66 900 Kč a VELKOU soutěž o auto Volkswagen v hodnotě 441 400 Kč! Už jste se do ní příhlásila?

P.S. Stydíte se za svoji fotku v občance? Pokud ano, nenechte si ujít unikátní projekt časopisu ELLE, který vás jednou provždy zbaví nočních můr z focení. Více informací najdete na straně 59.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA