REKLAMA

UŽ NEMUSÍTE ČEKAT! BŘEZNOVÁ ELLE JE TU PRÁVĚ DNES!

REKLAMA

Hvězdou obálky je herečka Keira Knightley, momentálně nominovaná na Oscara za Kód Enigmy a čekající narození prvního dítěte. O tom, co všechno zažila s miláčkem žen Benedictem Cumberbatchem a jaké měla dětství, se dozvíte v článku Keira dělá zázraky.

 

Představujeme vám nejhravější módní sezonu všech dob! Budou se totiž nosit nejen bílá se spoustou kvítků, ale zároveň poletí i divoké psychedelické motivy, takže na své si přijde úplně každý. Módu ulice jsme pro vás tentokrát nafotili až v Tokiu a známé ženy pro ELLE něco vlastnoručně upletly. Pletení je totiž cool!

 

Krása jinak a nově! Seznamte se s novými trendy v líčení a účesech! Budete za královnu, a přitom vám k tomu bude stačit rozjasnit pleť a v kabelce mít rtěnku, řasenku nebo linky.

 

Plus rozhovor nejen o hudbě a slávě s Lenkou Dusilovou a Danem Bártou, nečekané přiznání Lindy Bartošové, výlet do hlavy ženatých mužů nebo Zagorová, Molavcová & spol. jako ještě nikdy předtím. TO A JEŠTĚ MNOHEM VÍC JE BŘEZNOVÁ ELLE. Buďte FRESH & SEXY spolu s ní!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA