REKLAMA

Už zítra vychází sexy a žhavá lednová ELLE!

REKLAMA

Zuzana Gregorová a Filip Hrivňák na obálce lednové ELLE vás okamžitě uvedou do nálady tohoto čísla: je žhavé, sexy a plné mladých talentů. Vzali jsme je na výlet do Paříže a nafotili tam s nimi módní story ve stylu 70. let. Filipa Hrivňáka vám představíme také očima světového fotografa, který s českou ELLE spolupracuje od jejího zrodu, Roberta Vana. 

Na stránkách módních trendů se s vámi vrhneme do víru večírků a oblékneme vás na party od hlavy až k patě. Vybereme ty nejkrásnější kousky z metalických materiálů či sametu, nejtřpytivější šperky a dokonalé hodinky. A navíc se naučíte pravidlům módního blufování: jak si namixovat ty nejstylovější siluety slavných módních domů s kousky z high street řetězců? 

45 kosmetických redaktorek ELLE z celého světa hlasovalo o nejlepších beauty vychytávkách pro rok 2015. Představíme vám patnáct vítězných kousků, bez nichž se příští rok rozhodně neobejdete. 

Divokou energii najdete v našem velkém speciálu o tom, co je sexy. A energii mladých talentů pro změnu přináší článek Loves of 2015, velký přehled nejzajímavějších osobností na prahu tvůrčí kariéry, které bude ELLE v příštím roce pozorně sledovat. 

Tak nezapomeňte! Tohle všechno a ještě mnohem víc najdete na stáncích už zítra! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA