REKLAMA

Vychází červnová ELLE plná plavek, neonových barev a božských těl

Máme tu skoro léto, proto je třeba se na něj co nejlépe připravit. Víte, kdo vám v tomto směru pomůže nejlíp? Červnová ELLE se třemi topmodelkami na obálce. Jako dárek od ní navíc dostanete termální vodu Avène!

Spolu s tím získáte spolehlivý návod, jak za pouhé 4 týdny dosáhnout těla jako bohyně. Poradí vám rovnou profesionálky - topmodelka, jogínka, trenérka a další. Když dodržíte jejich rady a tipy, nebudete mít za pouhý měsíc nejmenší problém obléknout se do plavek, které pro vás v sexy fashion story z Portugalska tým ELLE nafotil s topmodelkami Míšou Kociánovou, Denisou Dvořákovou a Adrianou Čerňanovou. Dokonce barevně i černobíle!

Víme, po jakých aplikacích momentálně touží váš telefon. Opravdu je tak špatné být nevěrná? Na to vám tentokrát v ELLE odpoví muž. Přečtete si rozhovory s Natálkou Kocábovou, Years & Years a Alessandrou Ambrosio. Přivítáme vás v okouzlujícím newyorském světě Marca Jacobse. Jak se zrovna má herecký idol Chris Pine? A jak oslovujete svou vagínu? Nestydíte se při tom?

Vyberte si nejkrásnější, nejstylovější & nejvíc cool plavky, sandály, sluneční brýle, tenisky i beauty vychytávky.

S červnovou ELLE se rázem stanete královnou (nejen) všech pláží! V prodeji od 13. května. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA