REKLAMA

Výjimečně výjimečná ÚNOROVÁ ELLE VYCHÁZÍ UŽ ZÍTRA

REKLAMA

Hvězda obálky Simona Krainová: Krásná i bez vlasů!

Možná jste nečekali, že ji někdy tak uvidíte. Přemluvili jsme Simonu, aby exkluzivně pro ELLE schovala svou blonďatou hřívu a byla krásná úplně jinak. A chcete vidět, jak vypadá Simona v afru a v oblečení, které nosila v Paříži v 90. letech? To, včetně otevřeného rozhovoru o celé její kariéře, mužích, novém filmu i jejím novém já, najdete uvnitř nové ELLE.

Leoš Mareš: Poprvé v Tokiu, ztracen v překladu

ELLE pozvala do Japonska Leoše Mareše, aby tam s ním znovu prožila kultovní film Ztraceno v překladu a oblékla při tom jeho i polskou topmodelku Anetu Pajak do Dioru. Zaručujeme vám, že se k jedinečné fashion story vrátíte možná i stokrát a pokaždé objevíte něco úplně nového. V úvodníku čísla se navíc dozvíte, jak Leoš celé Tokio, ve kterém byl poprvé v životě, prožíval.

Svatba snů: Nikdy nebyla víc na dosah!

Pro všechny, kdo dřív nebo později chtějí říct své „ANO“, má únorová ELLE svatební manuál. Díky němu bude váš velký den krásnější než v těch nejtajnějších snech. Dozvíte se, jak se vyhnout případným katastrofám, co na sebe, jak se nalíčit a učesat, abyste byla nejkrásnější. Nebo jak vybrat prsten, aby vás bavil až do konce života. Sexy prádlo nejen pro nevěsty a soutěž o pohádkovou svatbu a líbánky na ostrově Mauricius za 150 tisíc k tomu!

Plus: rozhovor s Lake Malawi, 10 rad pro restart jarního šatníku, nejlepší bary na horách, nové triky v péči o pleť a spousta dalších úžasných věcí. Únorovou ELLE, která vychází UŽ ZÍTRA, musíte BEZPODMÍNEČNĚ MÍT! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA