REKLAMA

Beauty podcasty, které poslouchá redakce ELLE

REKLAMA

Pokud vám o nejžhavějších novinkách v beauty světě nestačí číst anebo se chcete něco nového o zajímavých beauty trendech dozvědět, když zrovna řídíte, vaříte, zaléváte květiny anebo se zrovna malujete, máme pro vás pár tipů: podcasty, které milují make-up nadšenci po celém světě naší redakce nevyjímaje.

Co posloucháme?

1/ FAT MASCARA

Holčičí popovídání v podání beauty redaktorek Jessicy Matlin a Jennifer Goldstein a jejich super hostů, mezi kterými už nechyběla například Kat Von D nebo Charlotte Tilbury. Tenhle podcast je zábavný a nabušený informacemi, ten si rozhodně nenechte ujít.

2/ THE BEAUTY BRAINS

Napadlo by vás, že někdy budete poslouchat podcast o kosmetice v podání dvou mužů a vědců? Nás zpočátku také ne, ale právě díky této kombinaci to stojí za to. Profesionální chemici Perry Romanowski a Randy Schueller rozebírají složení kosmetických produktů i nejnovější trendy v oblasti kosmetiky od A do Z, ale tak zábavně, že jejich show nikdy nebudete mít dost. Pokud máte jakékoliv otázky a chcete zjistit co doopravdy funguje (a jak) a co zase ne, tenhle podcast si rozhodně poslechněte.

3/ NATCH BEAUT

Veganka a stand-up komička Jackie Johnson se s tím rozhodně nemaže. Její podcast vás kromě novinek v oblasti cruelty-free kosmetiky dobije energií, protože tahle moderátorka ji má na rozdávání. Na rozdíl od jiných beauty podcastů nedělá rozhovory s make-up profesionály, ale právě naopak – věnuje se spíše beauty outsiderům a rozhovory dělá s celebritami napříč obory.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA