#ELLEtrend: sexy líčení podle nové sezony FW18

Vrchol elegance, sexuální provokace i nové podzimní sezony - rudé rty. Umí být svůdné, šik, ale nikdy nejsou nudné. Naučte se k nim nalíčit, tak abyste vypadala sexy a nikoli lacině. Stačí následovat osvědčené rady profesionálních vizážistů a máte vyhráno. 

Jak na to krok za krokem:

- Samotné líčení začínejte podkladovou bází nebo-li primerem. Ten se postará o to, že pleť barevně sjednotí, vyhladí a díky němu make-up budu držet celý den.

- Make-up ideálně roztírejte štětcem nebo beauty blenderem, protože tak bude vypadat přirozeněji. Vsadit můžete i na cushion make-upy, které mají svůj vlastní aplikátor. Nezapomeňte make-up nanést také na krk a dekolt. 

- Korektor je dalším krokem, který zamaskuje jakékoliv nedokonalosti pleti i stopy pro prohýřené noci. Vyberte si takový, který je o stupeň světlejší než vaše pleť. Nanést ho můžete i na oční víčka a důkladně rozetřít. Nic jiného tetokrát na oči potřebovat nebudete.

- Kartáčkem pročeste obočí do požadovaného směru. Vezměte tužku na obočí a zlehka malými čárkami domalujte řídká místa.

- Vše zafixujte pudrem, který se postará o fixaci vašeho make-upu.

-  Rty před nanesením rtěnky zhydratujte. Pokud chcete, aby rtěnka vypadala dobře a držela celý den, před nanesením je promasírujte měkkým kartáčkem na zuby, nebo použijte scrub. 

- Rty orámujte konturkou (v co nejpodobnější barvě rtěnky) a lehce přepudrujte. Díky tomu bude barva držet. Pak použijte rtěnku. 

EBC promo